
Chieftech Dragon nagy torony ház tetejébe 3x12 radiátor, belseje matt fekete ház:10k radi:8k
T56 775os Extrém v3 blokk vadi uj 10k
Laing D5 szivatyú 20k
Ek W gtx280 as plexi tetos blokk +hátlap 12k
k.mamut féle hdd blokk 4k
Egy plexi tartály csatlakozonál repedt még javithato aki elviszi egybe az megkapja ajándék+ a beépitéshez szukséges csoveket csatlakozokat!
[KÉPEK]
Aki egybe elviszi 60k
Hasznos topikok a fórumból: Kivel érdemes üzletelni, Akikkel jó vigyázni üzletelés során, illetve a hírhedt Fekete Lista.
Ha átvernek, Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat!
A jelenlét üzletszerűen kereskedők számára nem ingyenes, részletek itt.
Vannak csalók, sok a naiv áldozat. Ez nem vicc, soha ne utalj előre! Ha csalóba botlasz, feltétlenül jelentsd! Ha már késő, akkor is tégy rendőrségi feljelentést, a tettesek könnyen azonosíthatóak, és ugyan csak évek múlva, de szinte biztosan kézre kerülnek.

Hi!
A Laing D5 pumpáról tudnál betenni képet? jöhet pü-ben is
Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"
A Prohardver Kft. semmilyen formában sem vállal felelősséget az apróhirdetések tartalmáért, illetve az adás-vétel által okozott közvetlen és közvetett károkért!