Hirdetés

Archív – Logisztikai Állás

mpeter94 (tag) – 10 éve regisztrált
20 pozitív értékelés
2017-01-08 17:01 7 éve
Budapest csak személyes átvétel

168 000 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Soroksári logisztikai raktárba keresünk targoncás, raktáros, áru összekészítő munkatársakat.
Feladatok
- A bejövő áru kamionról le-fel pakolás, meghatározott rendszerinti betárolása
- Szedési lista alapján a rendelések tételeinek összekészítése.
- Raktári rend fenntartása
- Árukiadásnál segédkezés, pakolás

Beosztás
- Hétfőtől Péntekig.
- Nappalos és éjszakás műszak vállalása, megbeszélés szerint.

Amit kínálunk
- Áru összekészítő: Kezdő fizetés nettó 168.000 Ft
- Targoncás: Kezdő Fizetés nettó: 192.000 Ft.
- Bevezetés alatt: munkaruházat.

Várjuk minden olyan munkavállaló jelentkezését, aki rendelkezik az alábbi ismérvekkel, vagy képesnek érzi magát azoknak az elsajátítására:
- fizikai alkalmasság
- raktári tapasztalat
- nem kifogást, hanem megoldást keres
- a cég érdekét nézi
- megérti, hogy a jobb munka, mind teljesítményben, mind minőségben, rövid és hosszútávon is kifizetődő számára, úgy anyagilag, mint megbecsülés szerint is
- tanulásra való hajlandóság, előrelépési lehetőséggel

Kérjük, hogy amennyiben a hirdetésben leírtak alapján alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltésére, írjon a következő email címre: logisticjobhungary@gmail.com.

A tárgymezőbe írja be, hogy targoncás vagy komissiós állás érdekli. Telefonszámot is adjon meg, hogy visszatudjuk hívni.

Munkakezdés megbeszélés szerint, akár azonnal.

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hirdetés