Archív –
hibás(odó) Saeco Via Veneto Deluxe
XVIII. kerület
csomagküldéssel is
Archivált hirdetés
Eladó apósék hibás(odó) saeco via veneto de luxe gépe. Saccra 10 éves, félúton volt szervízben, de már nem emlékszem miért. A napokban elkezdett szökni a gőz bal oldalon a gomb körül/alatt, a kávé egyre lassabban folyt, további vizsgálat nélkül selejtezésre került. 4000 pénz, akit érdekel, dobjon egy privátot, köszi. ui: van tejhabosítója is, talán kétszer ha használták az életben. További infók a linken (felső készülék az oldalon).
Bp 18 ker, futár, foxpost megoldható.
Légy az első hozzászóló!
Még nem szólt hozzá senki sem.
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

