Archív –
Intershanaszka eladó!
Archivált hirdetés
Sürgösen áron alul családi okok miatt megválnék szeretett megkimélt állapotu intershanaszkámtól.
Aki ismeri annak nem kell bemutatnom miröl is van szó.
Hardvergyorsitás félhomály tizedelés gerontopreszionálás terén kiválo.
Hideg étkezési utlaványt is elfogadok.
Értékegyeztetéssel ZSÖVÖZRE,vagy
Gerontopresszionátorra is cserélhető.
-
DeFranco
nagyúr
Há'de ebbe annyi ISA port van, hogy 5 gépbe is elég lenne. Lehet használni a régi ISA-s Gallant hangkártyát újra a kórájhétben csak át kell szerelni a portot erről.
Kincset ér, le ne vidd az árát!

-
MR_Joe
senior tag
sügér vagy szemtelen barátom...
de meg ne sértődjEgy ehhez kapcsolódó hirdetés. Én meg adnék a cuccért cserébe egy képregény képkocka számláló atomhajtású kézikészüléket
UP -
szemtelen
tag
Ne írjatok ide semmit, szerintem ez csapda!! és vírust jelez a trójai is !
-
jobbman
tag
-
pszihó
aktív tag
-
jobbman
tag
-
frőBácsi
tag
Szia!
Nekem lenne cserébe egy alig fél éves libikókaegyengetőm, kompatibilis az újabb eu-s szabványú játszótereken használt készülékekkel, de még be tudok dobni egy üvegdomborító gumikalapácsot is!
Várom az ajánlatodat...
ui.: esetleg akad még itt egy vonalportalanító is, ezt a régebbi vonalas telefonoknál lehet alkalmazni, ahol már recseg a vonal a sok lerakódott portól

-
pszihó
aktív tag
-
pszihó
aktív tag
nem gondoltam volna hogy nálam is vannak betegebb emberek
fotonvető
dezintegrátor
nagyon jó szavak -
torocsik
tag
"Családi okok miatt" Ha akarsz róla beszélni nyugodtan hívhatsz. Egyébként nagyon hasznos kis cuccot árulsz.

-
Hebry
senior tag
Mondjuk nem dobok rá semmit.
Rádobás helyett adok az intershanaszka mellé
egy eredeti FÉLHOMÁLYTIZEDELŐT.OKS
Tehát ugy nezne ki a dolog
Én adom az Intershanaszkát és a félhomálytizedelőt.
Te pedig adod gerontopresszionátort.Nagyon sürgős lenne, mert a düznik már bele lógnak a stücnikbe.
Telefonon gyorsabb lenne megbeszélni a számom 06-20-555-5555.
Hivj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Félhomálytizedelő nem kell, van FOTONVETŐM.

Viszont egy 6-os kanyarfúrót beszámolnék.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A számodat elírtad, mert a hölgy a vonal végén azt mondja, hogy az ORBITÁLIS DEZITNEGRÁTOR miatt a kapcsolás nem lehetséges.

-
pszihó
aktív tag
Mondjuk nem dobok rá semmit.
Rádobás helyett adok az intershanaszka mellé
egy eredeti FÉLHOMÁLYTIZEDELŐT.OKS
Tehát ugy nezne ki a dolog
Én adom az Intershanaszkát és a félhomálytizedelőt.
Te pedig adod gerontopresszionátort.Nagyon sürgős lenne, mert a düznik már bele lógnak a stücnikbe.
Telefonon gyorsabb lenne megbeszélni a számom 06-20-555-5555.
Hivj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
tkazmer
addikt
csak egy gyors kérdés:
ha még ma délután kifizeted nekem, akkor mikor tudod elhozni?
-
Hebry
senior tag
Szia!
Nekem lenne egy gerontopresszionátor eladó.
Szóval a kérdésem, hogy mennyit dobsz rá???

Jót röhögtem.
-
Tompo92
senior tag
Csak egy kérdés...
Mi a jó isten f....sza ez?
Nagy UP a valaminek

Mert drága..akkor már csak jólehet -
pszihó
aktív tag
-
Worker
aktív tag
Ja az mas!
Eloszor azt gondoltam, hogy valami káposztamegstorgeváló-baltaemulgeáló multifunkcijós keszulek, ami akar a vizbul is kivonja a zokszigent
Hat... tevedhet az emberfija
Sok sikert az eladasahoz, nekem mar szerencsere van egy ilyenem!

-
pszihó
aktív tag
-
Worker
aktív tag
Ezmiez?

-
pszihó
aktív tag
fél ötös UP

-
pszihó
aktív tag
fél nyolcas UP
Két nagyon komoly érdeklödő látogatta meg a topikot -
Saint
aktív tag
ja fokozódik, és még nincs vége a napnak, csak igy tovább....
-
capulet75
addikt
-
pszihó
aktív tag
két perce raktam fel nagyon olcson és senki nem viszi el
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


de meg ne sértődj
UP





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



