Hirdetés

Archív – Php programózói állás otthonról végezhető

renatinyo (csendes tag) – 17 éve regisztrált
42 pozitív értékelés
2018-08-01 12:23 6 éve
Budapest, Debrecen, Veszprém csak személyes átvétel

300 000 Ft

Állapot: használt
Szándék: keres

Archivált hirdetés

PHP fejlesztőt keresünk hosszútávra

Otthonról dolgozhatsz, Skype-on tartjuk a kapcsolatot.
A fizetés órabéres heti elszámolással történik. Az idődet te osztod be, a feladatokat Gitlabon láthatod, amelyeket szükség esetén átbeszélünk.

Feladatok:
• Meglévő társkereső rendszer fejlesztése PHP nyelven (Laravel)
• Egyedi internetes megoldások fejlesztése

Elvárások:
• PHP 7.0+ magabiztos ismerete
• SQL adatbáziskezelők ismerete ( MySQL )
• Szakmai angol nyelv ismerete
• Laravel keretrendszer ismerete

Előnyt jelent:
• Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret ( jQuery )
• Linux rendszerek ismerete

Példák a feladatokra:
- Real Time chat kiépítése
- Értesítési rendszer
- Kreditből vásárlás
- Késöbb video avatar integrálása
- Html 5 képfelöltő integrálása
- És egyéb kisebb dolgok

jelentkezni az allas@idevicehungary.com címen lehet.

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hirdetés