Archív –
Ruszki ionágyú eladó [alkudni kötelező!]
64 000 Ft
| Állapot: | használt |
|---|---|
| Szándék: | kínál |
Archivált hirdetés
Találtam egy régi, sárga, ruszki, 6 kilós ionágyút otthon. A madzagja meg van törve, de van hozzá másik, csak be kell vinni a szervízbe és már lehet is vele lőni.
Plussz adatként: a ''márkája'' Sonica, 640×480 felbontást produkál az elé rakott _nem_ sík üvegre, 65 Hz-n. Szerver gép mellé ideális.
Kép: lásd lejjebb, a hozzászólásaim között ( #11 )
Ára: Mivel ez alapvetően egy ionágyú, így az ára 64 ezer magyar forint, ami persze alkuképes (felhívnám a figyelmet, hogy a Star Wars 5. részében csupán egy ilyen volt az egész birodalomban!)
Új hozzászólás
-
DeusHun
őstag
''ööö UPsz!''
-
Stylie
aktív tag
Ezt úgy lenne yó írni hogy a nem után valami pontot vagy vesszőt rakni mert lehet így valaki nem fogja érteni

Up a moncsinak,már csak a topik hangulata miatt is
-
tope
addikt
Erről a hirdetésről egy régi vicc jut az eszembe:
Szervízest felhivják:
- Rossz a monitor itt előttem.
- CGA monitor
- Nem az enyém.
UPP -
DeusHun
őstag
(Én is néztem, h milyen válaszidő, dehát gondoltam én nem vagyok otthon az ilyen öreg és külföldi fegyverekben, hülyeséget nem akarok írni, inkább válaszoltam ezt
) -
Mr.Skynet
senior tag
Egy kis színt még engednek, de a túl színes már esetleg bántó lehet. Apropó, az oké, hogy 640×480@65Hz, de mégis hány színt tud megjeleníteni?
Válaszideje milyen? Lehet, bevállalom CS-re. 
Lehet én vagyok rosszul tájékozódva, de én válaszidőről csak TFT, LCD, PLAZMA megjelenítők körében hallottam. Ez pedig akár, hogy is nézem egy CRT monitor //nem véletlen az ionágyú nick név
// szóval szerintem ha CRT monitorokban válaszidőd kérsz elégedj meg a 65Hz-el 
UP 
-
DeusHun
őstag
Egy kis színt még engednek, de a túl színes már esetleg bántó lehet. Apropó, az oké, hogy 640×480@65Hz, de mégis hány színt tud megjeleníteni?
Válaszideje milyen? Lehet, bevállalom CS-re. 
24 bitet simán tudja, a 32-t is ki lehet húzni csak akkor alul pirosan világít a bekapcs gomb mellett a led. Válaszideje... hát az passz. Ilyet annó nem néztem.
-
macilaci78
nagyúr
Egy kis színt még engednek, de a túl színes már esetleg bántó lehet. Apropó, az oké, hogy 640×480@65Hz, de mégis hány színt tud megjeleníteni?
Válaszideje milyen? Lehet, bevállalom CS-re. 
-
DeusHun
őstag
Köszi
Csak tudod néhányan nem nézik ezt itt jó szemmel, mondván, hogy a PH! nem játszótér (igen, moderátorról van szó). Lehet a végén be lesz zárva.
Pedig sztem egy kis szín a szürke háttérre nem jön rosszul
-
Mr.Skynet
senior tag
Hát kolléga egy hatalmas UP neked, mert ha még nem is tudod esetleg eladni, szerintem sok embernek szereztél pár szép percet, én pl. itt-ott úgy röhögtem, hogy most is alig látom a könnyeimtől a saját szem dioptria átalakító LG F700B fényhősugárzómat...
-
silver7
csendes tag
szóval ez egy ''birodalmi Orosz lépegetős ion ágyu''? ha jól értelmezem

És mi a F......-t lehet ezzel csinálni? Megkérdezem a Nagyapámat hátha tudja valamire használnia adok érte egy fénycsöves műanyag kardot

-
Vico
tag
-
DeusHun
őstag
Volt ez már 1 Ft-ért de úgy sem kellett senkinek. Olyan nagoyn meg nem töröm magam, hogy eladjam. Ha nem kell senkinek majd megy a telepre.
-
Messiás
csendes tag
-
Nagytalp
senior tag
Van egy ajánlatom!
6 Forint 40 fillér!
-
DeusHun
őstag
Majd fehérvárról ezért felbuszozok pestre? lol

Ha egy héten belül nem viszi senki leviszem a méhtelepre. -
Vico
tag
Alapvetően ez egy ''nemazenyémhogykerültezide''-típusú ionágyú. Ahogy néztem van rajta elsütőbizgentyű, hőemulátor-detektor, protoszintézis-destabilizáló. Kb. Termonukleáris, természetesen. A súlya (mint azt már írtam is
) kb 6 kg. Válladon elfér, azonban a robokutyon nem tom jól mutatna-e. Melyik típusú kutyád van? A régi aminél még egy verda is okosabb (mert az nem fér eble a vizes kádba) vagy az új urándetonációs?szerintem tedd ki lomtalanításkor... Ott majd kapkodnak érte, van aki tudja még értékelni ezt a halálos fegyvert...
Vagy márc 15-én... ajaj kimész simán megveszi vmelyik idióta kirakatromboló... Én a 17esemmel ezt tervezem 
-
DavideX
aktív tag
Alapvetően ez egy ''nemazenyémhogykerültezide''-típusú ionágyú. Ahogy néztem van rajta elsütőbizgentyű, hőemulátor-detektor, protoszintézis-destabilizáló. Kb. Termonukleáris, természetesen. A súlya (mint azt már írtam is
) kb 6 kg. Válladon elfér, azonban a robokutyon nem tom jól mutatna-e. Melyik típusú kutyád van? A régi aminél még egy verda is okosabb (mert az nem fér eble a vizes kádba) vagy az új urándetonációs?UP

-
DeusHun
őstag
Hi
Nem irtad a pontos tipust...
Ez már termonukleáris vagy már az uj neutron stabilizátoros!
Milyen extrákat tartalmaz?
Hődemulátor, skaztka stimuláló, conroe mahináló, stb...
A súlya is érdekelne, mert nem szeretném ha a robokutyom izületei tönkre mennének tőle!
Sajnos csak az új űrvalutával tudok fizetni! Legyen 501 Marsi Euro Lei!
[Szerkesztve]Alapvetően ez egy ''nemazenyémhogykerültezide''-típusú ionágyú. Ahogy néztem van rajta elsütőbizgentyű, hőemulátor-detektor, protoszintézis-destabilizáló. Kb. Termonukleáris, természetesen. A súlya (mint azt már írtam is
) kb 6 kg. Válladon elfér, azonban a robokutyon nem tom jól mutatna-e. Melyik típusú kutyád van? A régi aminél még egy verda is okosabb (mert az nem fér eble a vizes kádba) vagy az új urándetonációs? -
7Heads Drago
veterán
Hi
Nem irtad a pontos tipust...
Ez már termonukleáris vagy már az uj neutron stabilizátoros!
Milyen extrákat tartalmaz?
Hődemulátor, skaztka stimuláló, conroe mahináló, stb...
A súlya is érdekelne, mert nem szeretném ha a robokutyom izületei tönkre mennének tőle!
Sajnos csak az új űrvalutával tudok fizetni! Legyen 501 Marsi Euro Lei!
[Szerkesztve] -
DeusHun
őstag
-
Elrood
őstag
-
DeusHun
őstag
Hmm. Sztem annyit megér. Bár ha mondjuk a szomszéd 1000 éves verdájára (ami mondjuk dízel, de a matuzsálem léte miatt nem kicsit hangos és klattyog) akarod helyezni a 17.-ről akkor akár 700-at is megér

De sztem annyit meg
[Szerkesztve] -
ktg3
őstag
-
adam770
csendes tag
EXTRA LOL
Ennél már csak a halott voodoo5 6000 vga kártya jobb üzlet 120000-ért,ilyen is van a hirdetések közt
-
DeusHun
őstag
Birodalmi lépegetőm(AT-AT) értékegyeztetéssel homokfutra cserélném.

Birodalmi lépegetődre (AT-AT) nem kell ionágyú?

-
Kicsi Huszár
csendes tag
Birodalmi lépegetőm(AT-AT) értékegyeztetéssel homokfutra cserélném.

-
Bengio
tag
Ruszki ionágyú.....
no comment
UP
sok szerencsét a továbbiakban.....

-
DeusHun
őstag
-
Tibiajax
nagyúr
Na, szoval, h mindenkinek világos legyen, van egy régi ''14-es monitorod, amit minimális tiszteletdíjért elvihető.
Hát, sok szerencsét.
-
B.Panther
csendes tag
-
DeusHun
őstag
-
B.Panther
csendes tag
-
DeusHun
őstag
-
zZzenith
csendes tag

ezkész
-
Blaise
veterán
-
DeusHun
őstag
hát én a media mark moziszobája közepén álló plazmatv-re gondoltam
64 k-ért megérné, hisz ott 2 milka felett van
Nekem úgy is jó, h azt onnét megveszed amennyiért akarod és utána viszed az ionágyút 64-ért

-
***ANDRÁS***
aktív tag
hát én a media mark moziszobája közepén álló plazmatv-re gondoltam
64 k-ért megérné, hisz ott 2 milka felett van
-
DeusHun
őstag
plazmatévé nem jár hozzá, mert akkor egyből viszem

adok 64 ropogós ezrest
[Szerkesztve]Hát ha a csillagrombolón volt plazmatévé akkor igen, merthogy megvannak a tervei és gondoltam akkor 64E-ért csatolom az ionágyúhoz.
De mint írtam: alkuképes az ár (tizedéért is lehet vinni
)
[Szerkesztve] -
***ANDRÁS***
aktív tag
plazmatévé nem jár hozzá, mert akkor egyből viszem

adok 64 ropogós ezrest
[Szerkesztve] -
DeusHun
őstag
-
DeusHun
őstag
-
***HG***
aktív tag
Tehát egy 14''-os VGA monitorról beszélünk, aminek még a kábele is törött.
Szerintem a tisztelt hirdető kolléga úgy gondolta hogy 64.000.- a jutalma annak aki elszállítja
-
DeusHun
őstag
-
D4rkm4n
őstag
Csillagrombolót keresek. Az nincs raktáron?

[Szerkesztve] -
HaRdCoRe
aktív tag
Hát ez marha jóóó...

UP -
SzlobiG
félisten
-
kovy79
őstag
-
DeusHun
őstag
-
SzlobiG
félisten
Ez mire jó?

-
DeusHun
őstag
Ruszki ionágyú eladó
Új hozzászólás
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


// szóval szerintem ha CRT monitorokban válaszidőd kérsz elégedj meg a 65Hz-el 
UP
)
) kb 6 kg. Válladon elfér, azonban a robokutyon nem tom jól mutatna-e. Melyik típusú kutyád van? A régi aminél még egy verda is okosabb (mert az nem fér eble a vizes kádba) vagy az új urándetonációs?




