Hirdetés

Archív – Szerviztechnikusi állás!

HKaresz (csendes tag) – 16 éve regisztrált
129 pozitív értékelés
2020-01-26 23:09 4 éve
XIII. kerület csak személyes átvétel

1 Ft

Állapot: új
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Számítástechnikai és automatikus azonosítási eszközök szervizével / karbantartásával foglalkozó cégünk keres fiatal, önálló munkavégzésre képes, szakmai tapasztalattal rendelkező szerviztechnikust.
Feladatok :
- vállalati ügyfelek helyszíni és telefonos támogatása
- kiszállás, helyszíni javítás
- megelőző karbantartások elvégzése előre egyeztetett időpontokban
- műhelymunkák
- ügyfelek által beküldött eszközök javítása
- alkatrészek rendelése, a javítás folyamatának felügyelete
- egyéb irodai és adminisztrációs teendők
Családias hangulatú környezet, országos munkavégzés. A munkavégzéshez cégautó biztosított.
Feltételek :
- műszaki érdeklődés, gyakorlatias hozzáállás
- precíz munkavégzés
- jó kommunikációs képesség,
- gyors problémamegoldó készség
- új ismeretek gyors elsajátítása
- rugalmasság
- B kategóriás jogosítvány, gyakorlat
Előny :
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- angol nyelvismeret

Jelentkezni privátban!

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hirdetés