Hirdetés

Archív – Álláslehetőség!

szilv_y0 (újonc) – 8 éve regisztrált
nincs értékelése
2017-02-02 12:57 7 éve
Budapest csak személyes átvétel

10 101 010 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Üzletünkbe keresünk szervizes kolegát.

Feladatok:
- beérkező készülékek diagnosztizálása , számítógépes rendszeben az adatok rögzítése
- készülékekkel kapcsolatos, ügyfél tájékoztatás, e-mail ben
- készülékek szervizelése (iPhone ; iPad ; Machintosh)

Előny:
- angol nyelvtudás
- alaplapi szintű javításokban szerzett tapasztalat (BGA, letört csatlakozó stb...)

Elvárásaink:
- Nekünk a legfontosabb az ügyfél elégedettség így elvárás, a megfelelő ügyfél kommunikáció, precíz munka végzés
- Apple termékek javításában szerzett tapasztalat
- MacOS, iOS, Excel és Word ismerete

Amit kínálunk:
- tudás szinthez mért megegyezés szerinti fizetés
- fejlődési és karrier építési lehetőség
- stabil, hosszú távú munkahely
- kellemes , nyugodt munka környezet

Munkavégzés helye: 7. Kerület , Erzsébet körút

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal tudsz az iboltesszerviz@gmail.com e-mailcímen.

Fontos! Kérjük jelöld meg a körübelüli fizetési igényedet és szakmai tapasztalataidra részletesen térj ki benne, nagyban növeli az esélyeidet, a mi munkánkat pedig könnyíti. Köszönjük!

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hozzászólok

Hirdetés