Hirdetés

Archív – Infrastructure Engineer álláslehetőség!

#29477376 (törölt tag) – 7 éve regisztrált
nincs értékelése
2016-11-17 13:43 7 éve
Budapest csak személyes átvétel

850 000 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Az Adecco képzett IT szakembert keres Infrastructure Engineer pozícióba.
Ha kedvet érzel magadban ahhoz, hogy IT infrastruktúrákat tervezz, hozz létre és működtess együtt a fejlesztői csapattal, akkor nálunk a helyed. Továbbá szükséges még, hogy a projekteket, alkalmazásokat, megoldásokat értékeld, és adott esetben beépítsd ezeket az éppen működő infrastruktúrába. A feladataid nem érnek véget a rendszer létrehozásával, hanem támogatnod kell a csapatot, aki működtetni fogja és a későbbi munkájuk során is szükséges, hogy a fejlesztési lehetőségeket a lehető legjobban kiaknázd. A munkavégzés helye Budapest belvárosában található.
Amit kínálunk:
- Folyamatos kihívások a munkád során
- Nagyfokú rugalmasság és szabadság munkavégzésed során
- Rugalmas munkaidő
- Inspiráló munkakörnyezet
- Tapasztalattól és képzettségtől függően, körülbelül 800.000 – 1.000.000 HUF bruttó fizetés
Amit cserébe elvárunk:
- PYTHON KÓDOLÁSI TUDÁS!!!
- Linux tapasztalat, elsősorban Debian és Ubuntu, előnyt jelent MySQLetc
- Configuration Managment, elsősorban Chef, de nem követelmény
- Valamely monitoring rendszer ismerete
- Cloud szolgáltatással való tapasztalat, előnyt jelent: Bluemix
- Network alapismeretek
- Web szerver ismeret
- Load balancing tapasztalat

Jelentkezni: Imre.Hornok@adecco.hu. Bízunk benne, hogy egy sikeres karrier építésének az alapját fe

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hozzászólok

Hirdetés