Archív –
1+1 ATX PC-ház gombokért vagy csere - USB-s & sima - MOST350Ft
Archivált hirdetés
Codegen/Spire (nem emlékszem) front USB-s és egy egyszerű ATX PC-ház EGYÜTT ENNYI azaz a 2 darab (kivéve ha a grátisz házat nem kéred, akkor 1db).
A drapp a plusz grátisz gép, ennek kicsit meg van furkálva a hátulja: szellőzés miatt?? hűtőnek??? Ez nem rendelkezik front-USB-vel.
Oldallapok megvannak, vezetékek megvannak és tudtommal működnek (bekapcsolható gombbal a gép és a LED-ek világítanak), de ezen felül semmi extra. Állapot kornak megfelelő. Retro vagy sleeper géphez.Azért van ára tulajdonképpen, hogy ne vasnak nézze valaki.
Ár tehát a duóért (vagy 1 darabért) együtt él; vagy kis kapacitású SD-kártya (NEM microSD!) valamint pendrive cserében benne vagyok -> kis kapacitású: 256MB, 512MB, 1GB, 2GB. Csere alap még SATA elosztó Y kábel, 1->2 elosztó.
(Szerk.: messze nem ennyire sárga az előlap, nyilván kora miatt nem hófehér, de a képek csalnak.)
Ezen a héten egy 350Ft.
Hirdetés
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest