Archív –
G.Skill 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz Aegis F4-3200C16D-16GIS - fél éves!
Archivált hirdetés
Sziasztok!
A gépembe szerettem volna több memóriát venni és nem akartam kockáztatni, hogy esetleg nem lesz kompatibilis a már meglévőekkel, a végén amúgy is másik márkát választottam így ennek a kitnek mennie kell.
A kittet a PCX-nél vettem 2020.02.03.-án, innentől kezdve ad a PCX 5 év garit, a gyártó egyébként élettartam garit vállal.
Tulajdonságok:
- 2x8 GB kit (összesen 16GB)
- 3200 mhz-es
- időzítések (gyári) - CL16-18-18-38 @ 1.35V
- gyári csomagolása megvan
Egy amd r5 3600-al használtam az xmp profillal, nem volt vele semmi probléma, de szeretném előbb - utóbb munkára is befogni a gépet és ehhez kell majd az extra ram.
Képeket nemsokára teszek fel, ha minden igaz, még a mai napon megjönnek az új ramok, amint kiszedtem a régieket már fényképezem is.
Köszi, hogy benéztél, ha bármi kérdésed van írj.
Ha bármilyen tesztet kérnél, remélhetőleg még most hétvégén megtudom tenni, jelenleg nincs vga a gépben (épp cserélem).
ilyen_85 további hirdetései
-
420 000 FtGyőr, Veszprém, Veszprémvarsány
-
FalbaTech Redox Wired Bamboo (Steel Plate) - Vezetékes - osztott mechanikus billentyűzet - ajándék –
68 000 Ft68 000 FtGyőr, Veszprémvarsány, Zirc -
30 000 FtGyőr, Veszprémvarsány, Zirc
-
ilyen_85
senior tag
Értékelésre vár
