Hirdetés

Archív – Irodatechnikai szervíztechikus állás!

#06122752 (törölt tag) – 6 éve regisztrált
nincs értékelése
2018-03-26 22:23 6 éve
Budapest csak személyes átvétel

1 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Nagy múltú, több, mint 200 fős, magyar tulajdonú rendszerintegrációval foglalkozó informatikai vállalatcsoport keres új munkatársat.
A munkavégzés helyszíne a budapesti irodánk, távmunka nem lehetséges, rendes 8 órás nappali munkavégzés.

Feladataid lesznek:
Ügyfeleknél használatos multifunkciós nyomtatók (Canon, HP, Lexmark) és egyéb irodatechnikai eszközök beüzemelése, javítása, karbantartása, szervizelése tisztítása
Informatikai projektekben való aktív részvétel
Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:
Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
Minimum középfokú műszaki végzettség
Kiemelkedő műszaki érzék (szerelési képesség)
B kategóriás jogosítvány
Precizitás, pontosság, önállóság
Lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk:
Kiemelkedő szaktudású csapat
Versenyképes kompenzációs csomag
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil nagyvállalati háttér

Várom a fényképes önéletrajzodat a kiralya@ithuman.hu emailcímre.
Kérlek jelöld meg a fizetési igényedet, illetve az email tárgyában a pozíciót!

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hozzászólok

Hirdetés