Archív –
JEGELVE! takarékos ITX 1/3 konfig eladó: H77+3570 alulfeszelve! JEGELVE!
56 999 Ft
Állapot: | használt |
---|---|
Szándék: | kínál |
Archivált hirdetés
Eladó a következő:
CPU:I5-3570 CPU Teljesen sérülésmentesen általam kupaktalanított , NH-1-es pasztával, visszaragasztott kupakkal.
A CPU -120mV-os ofszettel, Vcore:1,008V tudja a gyári spec-t, LinX 0.65 alatt fix. >103Gflops produkálva.
Alaplap: Asrock H77m-ITX dobozával, tartozékaival.
Hűtő: TX3evo bordához jár egy Noctua NF-B9 92mm-es ventillátor, a gyári helyett.
(GTX780@Fix 1006Mhz boost) mellett használtam /ez nem képezi a hirdetés tárgyát/, teljesen sima, akadás és lag-mentes, felhőtlen játékélményhez nyújt alapot!
Mivel inaktív IGP-vel lett kikísérletezve ez a beállítás, így IGP-vel valószínű nagyobb fesz. kellene neki.
Memória nem jár hozzá, 1600/9/9/24/T1@1,35V az általam ajánlott beállítás, 1,5V-os memóriával csak 102Gflops-ot tud és 1W többet eszik a konfig, ennyi a hátránya.
Mivel ezek a hardverek ebben a kiépítésben tudják biztosan az általam vázolt feltételekkel való működést, így nem lesz bontva, csak egyben eladó. esetleg hűtő+venti nélkül ami -2000FT-ot jelent a vételárból.
Mivel ezzel a teljesítménnyel akár közepes VGA-val ellátott rendszert is kiszolgál, és mellé a legjobb elérhető hatásfok társul! ezért, az árán nem áll szándékomban változtatni.
Egy hónap pénz visszafizetési garancia!
Szegeden: összefogdosható, megszagolható, kipróbálható!
Légy az első hozzászóló!
Még nem szólt hozzá senki sem.
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Konkrét hibát itt, általános észrevételeket itt jelezz!