Hirdetés

Archív – Karate Kesztyű Domsoy M-es méret ÁRVERÉS

Elek Botond (tag) – 6 éve regisztrált
13 pozitív értékelés
2018-09-08 18:28 6 éve
I. kerület csomagküldéssel is

1 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Domyos márkájú védőkesztyű küzdősporthoz.M-es méret nem kopott, (csak fel lett próbálva de sajnos kicsi volt!)
Tépőzáras állíthatő gumis csuklópánt, valamint az ujjakat és a tenyeret rögzítő gumipánt van rajta.
Nincs rajta kopás vagy szakadás.
Aki a legkorektebb árat kínálja érte annak adom!
Szállítás lehetséges de a szállítási költség a vevőt terheli.
Árengedményért és egyeztetésért érdeklődjön az alábbiak alapján.
A kesztyű felpróbálható,megnézhető Budapesten, és Pomázon.
Egyeztetés az alábbi telefonszámon és az alábbi e-mail címen 06303643818 elekbotond09@gmail.com
Csere nem érdekel.
Kérdezzen bátran !
Kérem nézze meg a többi hirdetésem is !

Hirdetés

Légy az első hozzászóló!

Még nem szólt hozzá senki sem.

Hozzászólok

Hirdetés