Archív –
Karate Kesztyű Domsoy M-es méret ÁRVERÉS
1 Ft
Állapot: | használt |
Szándék: | kínál |
Archivált hirdetés
Domyos márkájú védőkesztyű küzdősporthoz.M-es méret nem kopott, (csak fel lett próbálva de sajnos kicsi volt!)
Tépőzáras állíthatő gumis csuklópánt, valamint az ujjakat és a tenyeret rögzítő gumipánt van rajta.
Nincs rajta kopás vagy szakadás.
Aki a legkorektebb árat kínálja érte annak adom!
Szállítás lehetséges de a szállítási költség a vevőt terheli.
Árengedményért és egyeztetésért érdeklődjön az alábbiak alapján.
A kesztyű felpróbálható,megnézhető Budapesten, és Pomázon.
Egyeztetés az alábbi telefonszámon és az alábbi e-mail címen 06303643818 elekbotond09@gmail.com
Csere nem érdekel.
Kérdezzen bátran !
Kérem nézze meg a többi hirdetésem is !
Hirdetés
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Konkrét hibát itt, általános észrevételeket itt jelezz!
Hirdetés
Stellar Blade - Befutottak az első tesztek
gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.
Megjelent a Moondrop audio-fókuszú telefonja Kínában, lesz globális verzió is
ma Középkategóriásak a specifikációk, ha az SoC-t és a kamerákat nézzük, de itt a kiemelt figyelem a hangra összpontosul, abban pedig egyedi dolgokat kínál a készülék.
A megkésett császár
lo A WavPack az egyik legjobb hatékonyság/sebesség arányt mutatta a veszteségmentes kódolók között 1998-ban.
Grafikus jellegű munkára szánt AOC monitorok a megfizethetőbb szegmensben
ph A cég három kijelzővel jelentkezett, amelyek portfelhozatalukból kifolyólag dokkolóként is működnek.
Átjutottak a Ciscón, betörtek a kormányok hálózataiba
it A Cisco azt mondja, hogy a hackerek átjutottak a biztonsági eszközein, és a kormányok hálózatain keresztül kémkedtek, az ügy globális kiterjedésű.