Archív –
Kék Galaxy S4 Active (i9295) eladó. Független, 1 év garancia.
89 000 Ft
| Állapot: | használt |
|---|---|
| Szándék: | kínál |
Archivált hirdetés
S4 Active eladó. Hibátlan állapotú, kék színű készülék. Doboza nincs (így vettem GSM-boltban), de headset, töltő, adatkábel, garjegy van. 2015-03-12-ig garanciális. Kijelző fóliás. Ajándékba adok egy új szilikon tokot.
Buszos további hirdetései
-
Acer 32" 2K monitor eladó –
40 000 Ft40 000 FtPécel
Új hozzászólás
-
jaffryman
csendes tag
pü ment
-
DNReNTi
őstag
az oszt igen. jó áron van.
up! -
OctoCore
tag
válasz
elektropocok
#19
üzenetére
[Link]
Én úgy látom van belőle
(I9502) -
elektropocok
tag
Up a cuccnak nekem is ilyen van. Jobban megéri mint az S4. Ebbe legalább nem törik meg gyárilag hibás kijelző mint S4-be amit Samsung 50k-ért akar cserélni... TFT kijelző van S4 active aminek nem annyira jó kontraszt aránya,de véleményem szerint még így is jobb mint sima S4.
S4 active víz és ütésálló bírja teszteltem.
Külön kamerában mód vízalatti fényképezéshez.S4-ből nem létezik Dual simes. Eladó csak olyan telefon számít be.
-
csuka86
csendes tag
Szóval ez egy gyári Duo SIM-es S4? 3 hete vettem egy S4 minit. mert úgy tudtam, hogy csak abból van Gyárilag DUO. Váááá! Ha meg lesz 2 hét múlva, akkor érdekel.

2 Micro SIM való bele?
[Link]
Itt nem találtam..
-
dirtboy86
tag
Én gariztattam S4 -et sajnos 2 szer is és semmit nem kérnek. Kijön a srác lakásodra, IMEI lefotózza aksi alatt + garipapírt és ennyi. Se doboz, se töltő nem kell (max ha a töltő amit cseréltetni szeretnél).
Nyilván ha a teló külföldi és a GSM bolt nyújtja a garit akkor azért ne hívd ki a Samsung szakemberét mert valószínűleg elhajt a fenébe...akkor GSM boltba kell visszavinni!
Készülék kell és papírjai...

-
F34R
nagyúr
uuupppp
-
Garada
őstag
UP

-
válasz
ServerWorks
#1
üzenetére
Garanciális ügyintézéskor maximum töltőt vagy headsetet kérnek, a hiba jellegétől függően. Konkrétan még az sd kártyát is kivetetik a telefonból! Dobozt nem kérnek!
-
ServerWorks
aktív tag
Garancia doboz nélkül érvényes vajon? Szerintem nem

Új hozzászólás
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

up!
(I9502)


Szóval szerintem ápr. elejéig kellesz várj, aztán már el is vitték ! 




