Archív –
Két hetet használt LEPA EXllusion 240, még 33 hónap garanciával eladó!
Archivált hirdetés
Eladó egy LEPA EXllusion 240 kompakt vízhűtés, amely mindössze két hetet üzemelt a gépemben, azután egy hardver meghibásodás miatt platformot váltottam (AM4), amire már nem tudtam tovább vinni a szettet.
Májusi iPon vásárlás, gyakorlatilag június óta a szekrényben várt, hátha kiadnak hozzá AM4 felfogatót, de ennek hiányában végül vettem egy másik kompakt szettet az új gépemre.
A termék az iPonban lett vásárolva 2017.05.05-én, ettől a dátumtól érvényes a 36 hónap garancia, amiből még bő 33 hónap hátravan .
A hűtőfolyadék - ahogyan a képen is látható - a mellékelt RGB tintákkal színezhető, ezeket nem használtam fel, bontatlanok. A csomagban van egy üveg gyári, szintén bontatlan tartalék hűtőfolyadék is, ha után kell tölteni a rendszert (erre elvileg nincs szükség, hiszen gondozásmentes!), vagy csak egyszerűen új színt szeretnénk kikeverni.
A hűtő rendkívül erős, én i7 4790-en használtam, de mivel a gyártó állítása szerint 400 wattos TDP keretig bármire feltehető, szerintem ideális választás húzott i7 7700K mellé is. A pumpa itt nagyjából dupla annyi folyadékot fogad be, mint az olcsóbb megoldások esetében, ami bizonyára jótékony hatással van a hatásfokra is.
Az ár irányár, de a "mennyitengedszafeléből" jellegű alkudozókat arra kérném, másra fordítsák a figyelmüket. Új ára 38 ezer forint volt.
Postázom is a vevő költségére előreutalást követően, utánvétel nincs.
[
/P]
Timer további hirdetései
-
Netatmo Valve radiátor szelep - ÚJSZERŰ –
12 000 Ft12 000 FtKiskunhalas -
55 000 FtKiskunhalas
-
255 000 FtKiskunhalas
-
kalmanka511
csendes tag
Upppp a jó cuccnak!!
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest