A hirdetést feladó felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük.
További információk itt.
Archív –
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition 3/32 B20 HIVATALOS 2év magyar gar. Áfás számla Fekete\Szürke
Archivált hirdetés
Új! Teljes magyar ROM, folyamatos OTA frissítés!
Magyarországi hivatalos XIAOMI garancia 1Év + 1Év forgalmazói szerviz garancia +Garancia levél, +ÁFÁS SZÁMLA
Nemzetközi verzió, Vodafonosok is használhatják végre, és vidéken a nagyvárosokon kívül is van minden szolgáltatónál 4G LTE.
Kijelző: 5,5" multi-touch (10 pontos), kapacitív FullHD IPS
1920x1080 pixel, 403 ppi, 16 millió szín, Sunlight Display, 178° látószög
Processzor: Snapdragon 650 Hexa-Core 64bit, 1.8 GHz
Grafika: Adreno 510
SIM kezelés: 4G Hybrid Dual SIM
Frekvenciasáv:
2G GSM: 850/900/1800/1900 MHz
3G WCDMA 850/900/1900/2100 MHz
4G TD-LTE B40 (2300MHZ) FDD LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28 (2100/1900/1800/1700/850/2600/900/800/700 MHz);
Operációs rendszer:
Android 6.0 Marshmallow, Google Play támogatás
MIUI8 felület, magyar nyelv támogatott
RAM: 3GB dual-channel LPDDR3 RAM
Tárhely: 32 GB eMMC 5.0 Flash, bővíthető a SIM2 helyén microSD kártyával
GPS: Beépített, GPS+GLONASS, BeiDou, A-GPS támogatás
Bluetooth: Bluetooth® 4.1, Bluetooth® HID támogatás
WiFi: 802.11 b/g/n/ac DualBand, WiFi hotspot, WiFi direct
Infra: IrDA infravörös modul
Fő kamera: 16 megapixeles CMOS
Előlapi kamera: 5 megapixeles
Akkumulátor: Lithium-Polymer 4.050 mAh
Méret: 76 x 152 x 8.65 mm
Tömeg: 167 g.
A szervizgarancia ideje alatt, a készülék javítása munkadíj mentes, csak anyagköltséget kell fizetni.
A termék átvehető Budapest és Kaposváron személyesen, vagy posta MPL.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
mibilszerviz
csendes tag
-
lajtai123
újonc
küldtem pvit
-
Koo11
csendes tag
Szia.
Ment egy pü.
-
Viktor77
titán
Azt hiszem nem várt sikere van mindenkinél a készüléknek
Nagyon szupi a teló!
Kicsit el van havazva emiatt az eladó, de nekem is segített.Segítséget kérnék abban, hátha valakinek van ötlete.
Samsung headsettel használva nem a headset mikrofonját használja, hanem a telóét.
Van valakinek hasonló problémája? Vezetés közben nem szeretném az arcomhoz tartani a telefont.Van topicja, kérdezd meg ott.
De általános "hiba", hogy a Xiaomi más csatlakozókiosztást használ a telefonban, emiatt nem minden headsettel működik együtt.
Két megoldás van/lehetséges.1. Bedugod a fülest az első akadásig, vársz pár mp-et, és betolod teljesen. Nem biztos, hogy működik.
2. Veszel egy Xiaomi Piston 3-at, brutálul szól, van rajta mikrofon, és lehet vele vezérelni a telefont. -
mrxrider84
csendes tag
Azt hiszem nem várt sikere van mindenkinél a készüléknek
Nagyon szupi a teló!
Kicsit el van havazva emiatt az eladó, de nekem is segített.Segítséget kérnék abban, hátha valakinek van ötlete.
Samsung headsettel használva nem a headset mikrofonját használja, hanem a telóét.
Van valakinek hasonló problémája? Vezetés közben nem szeretném az arcomhoz tartani a telefont. -
Karyka
csendes tag
Üdv,
Megérkezett, ismerkedés folyamatban. Köszönöm.
-
tmslevi
tag
Üdv!
Várható arany színben? Ha igen, mikor?
-
zmmz83
csendes tag
Köszönöm szépen, a telefon megjött.
Csak ajánlani tudom!
-
doki13
aktív tag
Tökéletes vettem Redmi. Korrekt,gyors,becsületes!!! A
-
doki13
aktív tag
-
Tandrás
újonc
Szia!
Írtam üzit!
-
mibilszerviz
csendes tag
-
mibilszerviz
csendes tag
-
#32577792
törölt tag
Bp-i átvétel pontosan hol? Készlet van?
-
Karyka
csendes tag
Szia,
A kérdésem azonos az előttem szólóval, én 13.án "kértem" egy készüléket... Van valami pozitív fejlemény??
-
jimpo
őstag
Köszönöm 
-
mibilszerviz
csendes tag
-
jimpo
őstag
Szia! Sziasztok!
Most még több pü érkezik mint eddig, próbálunk mindenkinek pár órán belül válaszolni, megértéseteket köszönjük.
Köszönjük.
Várom a választ, azzal kapcsolatban hogy fel lett-e adva a csomag. 12.14.-én "igényeltem" egy készüléket.
Jó lenne ha karácsonyig ideérné.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
mibilszerviz
csendes tag
-
#32577792
törölt tag
Privilégiuma ment
-
DrGery85
csendes tag
Sziasztok folyamatban van szerintem 40-50perc és mindenki megkapta a választ.
Kis türelmet kérek dolgozunk rajt.Köszönjük.

lassan igazán felvehetnétek valakit az aprós pozira

-
mibilszerviz
csendes tag
-
tlac
nagyúr
1 év garancia a Wayteq Europe Kft. (Hivatalos xiaomi forgalmazó, és szerviz).
+1 év forgalmazói szerviz garancia ez hozzánk szól.A Wayteq Europe Kft hez kell eljuttatni a készüléket garancia levél + számlával érvényes a garancia.
A második évben számlával igazolt garancia hozzánk kell eljuttatni a készüléket.
Üdv.A második évben számlával igazolt garancia hozzánk kell eljuttatni a készüléket.
Kik azok a hozzánk? Milyen szerviz?
Még egy kérdés: ezek a telefonok bontatlan csomagokban vannak?
-
CBrando
újonc
Szia!
Elnézésedet kérem, nagyon sok pü érkezik.
Küldtem a csomagszámot.

És telefonon is mindjárt értesítelek.Szia! Sziasztok!
Az 53-as hozzászólásom után a korrekt tájékoztatáshoz hozzátartozik, hogy azonnal kaptam választ és telefonos tájékoztatást is.A telefon pedig a mai napon meg is érkezett, ami a postáról szóló hírek alapján így az ünnepek előtt külön ígéretes hír lehet másoknak is.
Köszi szépen! Azt hiszem nem kérdéses, hogy ajánlom másoknak is.
Üdv.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
Gumihal69
újonc
Üdv küldtem PM üzit.. Várhatok választ?? :-(
-
csoki084
újonc
Helo!
Küldtem privátot. -
mibilszerviz
csendes tag
-
bci24
csendes tag
Szia!
Érdeklődnék, hogy a múlt héten előrendelt t.font mikor lehet átvenni?
-
mibilszerviz
csendes tag
-
CBrando
újonc
Sziasztok!
Elnézéseteket kérem, de iszonyat mennyiségű pü érkezik. Meg porbálunk 1-2 órán belül mindenkinek válaszolni.
Köszönjük a türelmet.

Szia!
Én a tegnapi jelentkezésedhez képest még mostanáig sem kaptam választ. Írni pedig még egy nappal korábban írtam...
És a telefon sem érkezett még meg...
Üdv.
-
DrGery85
csendes tag
amúgy létezik
csak az SE jelzőnél még nem tartunk 
ugyanúgy mint a 3 esetében, a 4-esnél is van bőven mit ráncfelvarrni..kicsit még kiforratlan, nehezebb a 3-asnál, cserébe jobb anyaghasználatot, ekvivalens hardvert, eggyel gyengébb de jobban optimalizált kamerát, nem sokkal borsosabb árat kapsz.
http://www.to2c.com/xiaomi-redmi-note-4.html
amúgy nekem egy fokkal jobban tetszik mint a 3-as, de nem vennám
, domború 2.5D kijelző nekem egyelőre tabu, amíg nem adnak neki valós funkcionalitást + megfelelő élvédelmet, addig ez IMHO rizikófaktor + parasztvakivás. -
cibus
senior tag
-
csoki084
újonc
Helo! Írtam privát üzenetet.
-
DrGery85
csendes tag
-
cibus
senior tag
Tökéletesen korrekt eladó, gyors, pontos, segítőkész, mindenkinek csak ajánlani tudom..
Grat, le a kalappal!

(Xiaomi Redmi Note 4 Special Edition) -
msam
tag
Sziasztok!
Elnézéseteket kérem, de iszonyat mennyiségű pü érkezik. Meg porbálunk 1-2 órán belül mindenkinek válaszolni.
Köszönjük a türelmet.

Semmi gond, indulnom kellene és először titeket szeretnélek útba ejteni.

-
mibilszerviz
csendes tag
-
msam
tag
Szia!
Érdekelne egy fekete színű.
Hol tudom megvenni?
Sanyi -
imarkus
csendes tag
Szia!
A mai telefonátvétel után, a megbeszélésünknek megfelelően küldtem privát üzenetet.
-
msam
tag
Ma meg tudnám vásárolni?
-
Aryon87
félisten
Irtam privatot
-
tahepa
senior tag
-
Karyka
csendes tag
Szia,
Ment pü.
-
verzerge
újonc
szia,
ment pü
-
mibilszerviz
csendes tag
-
tahepa
senior tag
1 év garancia a Wayteq Europe Kft. (Hivatalos xiaomi forgalmazó, és szerviz).
+1 év forgalmazói szerviz garancia ez hozzánk szól.A Wayteq Europe Kft hez kell eljuttatni a készüléket garancia levél + számlával érvényes a garancia.
A második évben számlával igazolt garancia hozzánk kell eljuttatni a készüléket.
Üdv.December 19.-i megrendelés esetén 23.-ig megérkezhet utánvéttel debreceni címre?
-
mibilszerviz
csendes tag
1 év garancia a Wayteq Europe Kft. (Hivatalos xiaomi forgalmazó, és szerviz).
+1 év forgalmazói szerviz garancia ez hozzánk szól.A Wayteq Europe Kft hez kell eljuttatni a készüléket garancia levél + számlával érvényes a garancia.
A második évben számlával igazolt garancia hozzánk kell eljuttatni a készüléket.
Üdv. -
tahepa
senior tag
"Magyarországi hivatalos XIAOMI garancia 1Év + 1Év forgalmazói szerviz garancia +Garancia levél"
Ez pontosan mit jelent? -
mibilszerviz
csendes tag
-
Bero
aktív tag
úgy látszik nem találtam meg a privát gombot
most megvan -
mibilszerviz
csendes tag
-
Bero
aktív tag
Sziasztok!
A felesleges privát üzenetek elkerülése érdekében pár dolog.
Ez egy teljesen hivatalos magyar forgalomba lévő telefon, nem kínai import Pistikétől akit nem lehet utolérni pár hónap múlva, és nem kell 10-20% plusz lóvét se fizetni a gyors garanciáért mint egyeseknél. Hivatalos magyar garancia a Xiaomi magyar szervizébe,
Nem kell hónapokat várni, ha valami gond van pár nap és megjavítják\cserélik a telefont.A készülékhez ÁFÁS számla és GARANCIA levél jár.
Üdv, mindenkinek.

Szia!
Érdeklődni szeretnék egy Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition 3/32-el kapcsolatban.
Amennyiben (fekete színben) érdekelne, mennyi idő az átfutás?
Köszönöm előre is,
Robi -
mibilszerviz
csendes tag
-
mibilszerviz
csendes tag
-
pietro04
csendes tag
Én is írtam ma pü-t!
-
imarkus
csendes tag
Ment pü.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
DrGery85
csendes tag
irtam énis, ha esetleg elvesztem volna a pm rengetegben

-
mibilszerviz
csendes tag
-
pumpi73
csendes tag
Szia! Írtam pü.-t.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
mibilszerviz
csendes tag
Szia!
Menta a válasz. Terméseztessen megtudjuk oldani.

-
tamásw
újonc
Szia!Két kérdésem volna,ha rendelek telefont,mennyi idő míg készhez kapom?2 Van egy 1 éves redmi note2 telom,amon szoftver frissitést kell végezni,mert időnkent önnàloan belép alkalmazàsokba,vàlalsz e ilyet esetleg?Üdv Tamàs
-
mibilszerviz
csendes tag
-
cartman96
újonc
Szia!
Írtam pü-t.
üdv -
mibilszerviz
csendes tag
Szia!
Ment a válasz.
-
rantott hus
újonc
Szia!
Írtam pü.
-
doki13
aktív tag
-
DrGery85
csendes tag
so far so good!

-
mibilszerviz
csendes tag
ami ugye nem hátrány
, viszont engem sokkal jobban izgat az aux out para / minőség, amihez pedig tesztek kellenének..pl azt sem feltétlen lehet egyértelműen megmondani, hogy miért tömegjelenség a jelzett probléma, ugyanakkor miért vannak userek, akiknél ez sosem merült fel?
mert azt, hogy milyen kábelt használtak (pl 3pines jack véggel), azt luxus közölni, csak hogy egy potenciális tippet kiemeljek..

a készülék pedig so far nem annyira elterjedt, hogy egyértelműen lehessen olvasni a sorok között..

ha viszont minden téren autentikus a két hardware összetétel, akkor is inkább az SE-re voksolnék, szóljatok ha hibás a logikám:
abból, hogy bővítették az LTE sávokat, van eu-s gari és rendszeres (még ha nem is egyenletes gyakoriságú) OTA, ebből arra következtetek, hogy ennek a szériának ez az uccsó ráncfelvarrása, ami ahogyan saját tesztüzem nélkül, de teszteken keresztül látom, még mindig a note 4 vagy 3 prime előtt jár végső soron, azoknak még ki kell forrnia..
szvsz szerencsésebb lenne, ha kivárnának és átgondoltabb készülékeket dobnának piacra, egy vonalon kevesebb variánssal, global freq kapacitással, franc se győzi követni melyik alszéria számhoz miből melyik vezérlő chip / hol gyártott komponens kerül, de azért szeretjük Shenzhent

Szia!
Ment a válsz, remélem kielégítő lesz.
Üdv.
-
mibilszerviz
csendes tag
-
DrGery85
csendes tag
ami ugye nem hátrány
, viszont engem sokkal jobban izgat az aux out para / minőség, amihez pedig tesztek kellenének..pl azt sem feltétlen lehet egyértelműen megmondani, hogy miért tömegjelenség a jelzett probléma, ugyanakkor miért vannak userek, akiknél ez sosem merült fel?
mert azt, hogy milyen kábelt használtak (pl 3pines jack véggel), azt luxus közölni, csak hogy egy potenciális tippet kiemeljek..

a készülék pedig so far nem annyira elterjedt, hogy egyértelműen lehessen olvasni a sorok között..

ha viszont minden téren autentikus a két hardware összetétel, akkor is inkább az SE-re voksolnék, szóljatok ha hibás a logikám:
abból, hogy bővítették az LTE sávokat, van eu-s gari és rendszeres (még ha nem is egyenletes gyakoriságú) OTA, ebből arra következtetek, hogy ennek a szériának ez az uccsó ráncfelvarrása, ami ahogyan saját tesztüzem nélkül, de teszteken keresztül látom, még mindig a note 4 vagy 3 prime előtt jár végső soron, azoknak még ki kell forrnia..
szvsz szerencsésebb lenne, ha kivárnának és átgondoltabb készülékeket dobnának piacra, egy vonalon kevesebb variánssal, global freq kapacitással, franc se győzi követni melyik alszéria számhoz miből melyik vezérlő chip / hol gyártott komponens kerül, de azért szeretjük Shenzhent

-
doki13
aktív tag
-
DrGery85
csendes tag
Szia!
A kettő telefon hardvere teljesen ugyanaz.
Méretben az SE hosszabb 2mm-el.http://xiaomi.hu/termek/xiaomi-redmi-note-3-special-edition-332-okostelefon-dualsim-feketeszurke/
Xiaomi Redmi Note 3 pro : 4G FDD-LTE B1/B3/B4/B5/B7/B8 TDD-LTE B38/B39/B40/B41
Xiaomi Redmi Note 3 SE : 4G FDD LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 TDD-LTE B40A B40 ne érdekeljen mert az TDD-LTE sáv jellemzően ÁZSIA.
A hirdetésben szereplő B20 ott van az FDD-LTE Európai sávok sorának végén.Nézd meg a értékeléseimnél hogy aki SE-t vett mindenki megvan vele elégedve, és most hirdeti a sima proját.
Nekünk a B20 a fontos, a magyarországi szolgáltatók nagy része ezt a frekvenciát használja, mivel ennek a frekvenciának lényegesen nagyobb a hatótávolsága mint a magasabb frekvenciás sávoknak.
Lényegében minden nagy városban van LTE mert a magasabb frekvenciás sávokat minden mobil tudja, de két város közt a B20 hiányban szenvedő mobilokon nincs internet, vagy használhatatlanul gyenge.
Ez a lényege.
"jellemző jack / aux hiba jelenléte" sima prom volt korábban én a hibát nem tapasztaltam, de olvastam hogy volt aki igen. SE nél még nem halottam a hibáról.
Üdv.
köszi a válaszokat, ment pü!

-
mibilszerviz
csendes tag
yessir I see, akkor segíts egy kicsit

ezt a szériát néztem ki kövi vételnek, azért érdeklődöm, nem trollkodás ne értsétek félre

1, nem találok értelmes comparsion oldalt, ahol a note 3 pro-val teljes értékűen össze lehetne hasonlítani
2, alapvetően a note 3-nál a pro verzió jobb hardverrel jön, B20 off, ez meg itt egy special edition, B40-et (hirdetésben B20 ?) leszámitva első blikkre kiköpött pro verzió..
szal összeszerelés, a jellemző jack / aux hiba jelenléte, egyéb hardveres különbségek, nem igazán látom a note 3 spec edition és note 3 pro között a prókat / kontrákat

Egyébiránt UP a hirdetésnek
, nem véletlen ide intéztem a kérdést! 
Szia!
A kettő telefon hardvere teljesen ugyanaz.
Méretben az SE hosszabb 2mm-el.http://xiaomi.hu/termek/xiaomi-redmi-note-3-special-edition-332-okostelefon-dualsim-feketeszurke/
Xiaomi Redmi Note 3 pro : 4G FDD-LTE B1/B3/B4/B5/B7/B8 TDD-LTE B38/B39/B40/B41
Xiaomi Redmi Note 3 SE : 4G FDD LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 TDD-LTE B40A B40 ne érdekeljen mert az TDD-LTE sáv jellemzően ÁZSIA.
A hirdetésben szereplő B20 ott van az FDD-LTE Európai sávok sorának végén.Nézd meg a értékeléseimnél hogy aki SE-t vett mindenki megvan vele elégedve, és most hirdeti a sima proját.
Nekünk a B20 a fontos, a magyarországi szolgáltatók nagy része ezt a frekvenciát használja, mivel ennek a frekvenciának lényegesen nagyobb a hatótávolsága mint a magasabb frekvenciás sávoknak.
Lényegében minden nagy városban van LTE mert a magasabb frekvenciás sávokat minden mobil tudja, de két város közt a B20 hiányban szenvedő mobilokon nincs internet, vagy használhatatlanul gyenge.
Ez a lényege.
"jellemző jack / aux hiba jelenléte" sima prom volt korábban én a hibát nem tapasztaltam, de olvastam hogy volt aki igen. SE nél még nem halottam a hibáról.
Üdv.
-
DrGery85
csendes tag
Szia!
4G TD-LTE B40 (2300MHZ) FDD LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28 (2100/1900/1800/1700/850/2600/900/800/700 MHz)
Ott a válasz.
yessir I see, akkor segíts egy kicsit

ezt a szériát néztem ki kövi vételnek, azért érdeklődöm, nem trollkodás ne értsétek félre

1, nem találok értelmes comparsion oldalt, ahol a note 3 pro-val teljes értékűen össze lehetne hasonlítani
2, alapvetően a note 3-nál a pro verzió jobb hardverrel jön, B20 off, ez meg itt egy special edition, B40-et (hirdetésben B20 ?) leszámitva első blikkre kiköpött pro verzió..
szal összeszerelés, a jellemző jack / aux hiba jelenléte, egyéb hardveres különbségek, nem igazán látom a note 3 spec edition és note 3 pro között a prókat / kontrákat

Egyébiránt UP a hirdetésnek
, nem véletlen ide intéztem a kérdést! 
-
mibilszerviz
csendes tag
-
DrGery85
csendes tag
Sziasztok!
A felesleges privát üzenetek elkerülése érdekében pár dolog.
Ez egy teljesen hivatalos magyar forgalomba lévő telefon, nem kínai import Pistikétől akit nem lehet utolérni pár hónap múlva, és nem kell 10-20% plusz lóvét se fizetni a gyors garanciáért mint egyeseknél. Hivatalos magyar garancia a Xiaomi magyar szervizébe,
Nem kell hónapokat várni, ha valami gond van pár nap és megjavítják\cserélik a telefont.A készülékhez ÁFÁS számla és GARANCIA levél jár.
Üdv, mindenkinek.

specs alapján ez nem a note 3 pro?
sorry ha benéztem!

-
mibilszerviz
csendes tag
Sziasztok!
A felesleges privát üzenetek elkerülése érdekében pár dolog.
Ez egy teljesen hivatalos magyar forgalomba lévő telefon, nem kínai import Pistikétől akit nem lehet utolérni pár hónap múlva, és nem kell 10-20% plusz lóvét se fizetni a gyors garanciáért mint egyeseknél. Hivatalos magyar garancia a Xiaomi magyar szervizébe,
Nem kell hónapokat várni, ha valami gond van pár nap és megjavítják\cserélik a telefont.A készülékhez ÁFÁS számla és GARANCIA levél jár.
Üdv, mindenkinek.

-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Nagyon szupi a teló!
Köszönöm 



note 3 * 

most megvan


