-
HardverApró
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás
-
Beggar
csendes tag
Sziasztok!
Lehet láma kérdés, deha aktívan a magyar profilt használom, de létrehozok egy US-t is primary-re állítva, akkor az US-re vásárolt tartalmakat a magyaron is gond nélkül tudom használni? -
Nayrobi
őstag
válasz
james001
#72393
üzenetére
Gondolom a jogok csak arra az egy játékra vonatkoztak, na meg a GHL-t nem ugyanaz a csapat csinálta akik a régi GH részeket, az újat a DJ Hero-s alakulat készítette. Szerintem nincs minden vesztve, tényleg hetente kerülnek be a nóták, lehet már dolgoznak az ügyön.
Zolar: a demo szekcióban keresd.
-
-
a000
őstag
FIFA 16, NFL 16 és NHL 16-al játszik itt valaki?
psn:hudzy6 -
Nayrobi
őstag
válasz
sz.atesz89
#72383
üzenetére
A megjelenéskor egyből megkaptuk.
-
LeventeV
őstag
January Sale alkalmával szeretnék kicsit bevásárolni, és a választásom a The Crew Wild Run Complete editionre esett. A problémám az, hogy magyar accon szeretném megvenni, de angolon akarnám használni.
Az alapjátékkal már rendelkeztem, és ahhoz megvettem a C63 Black Edition autót, és nagy meglepetésemre, nem működött angol accounton, mivel a DLC már letöltődött egy update alkalmával, és mikor kifizeted a DLC-t, akkor azt csak aktiválja neked a Ubisoft szerverein, így a játék tudni fogja, hogy X account aktiválta az adott DLC-t, de váltásakor, ugye érzékeli a játék, hogy az egy másik fiók, amire nem lett aktiválva a DLC. Ez egy nagyon sunyi húzás a részükről, nem is találkoztam eddig ilyennel.
A kérdésem így az lenne, hogy a Wild Run DLC-t is így oldották meg? Tehát ha megveszem a magyar accounton, letölti az egészet, de csak arra aktiválódik a DLC és az angolon nem tudom majd használni?
Aki rendelkezik a játékkal és több accounttal, nem tudna segíteni nekem abban, hogy megnézi, hogy mi a helyzet?
Köszi.
-
drk88
senior tag
Sziasztok,
Tudnátok ajánlani nekem valami jó féle local coop játékot? (játékokat)
Köszi
-
bandi0000
nagyúr
Lehet volt már róla szó, de Nyko data bank, láttátok? nekem tetszik, olcsóbban jön ki talán mint egy 2 terrás laptop vinyó
-
kona005
senior tag
Na lejott a Destiny
most masol valami game contentet ha ezt lerakon "talcara" es nyomom addig az Uncharted-et akkor masolni fogja tovabb a hatterben? -
viera
őstag
Már reggel óta próbálom 3 féle pendrive-al,de semmi.

Volt 1-16-64 GB-os,de egyiket sem fogadta el.
Van egy 4-esem is de az sajnos most nincs itthon.
Próbáltam FAT32-ben exFAT-ban de egyikkel sem jó.
Már nagyon unom vagy 20 próbálkozás után,pedig elég türelmes vagyok.

Mibe érdemes inkább leformázni a pendrive-ot? -
Nayrobi
őstag
válasz
sz.atesz89
#72378
üzenetére
Az volt, és általában többen nyomják mint pc-n, 70-100 ezer körül.
-
sz.atesz89
tag
Valaki tudna segíteni abban hogy a Rocket League-t mennyien nyomják PS-n? Mert pc-t láttam egyik havernál 18 ezret írt.
Meg az tényleg igaz hogy ingyenes ps plus játék volt? -
Nayrobi
őstag
válasz
donceleger8
#72371
üzenetére
Nekem megvolt a wrc5, 4 nap volt platinázni, utána tovább is adtam rajta. Ha tetszett a Milestone-féle wrc az előző genben, akkor ezzel is el leszel, bár határozottan gyengébb náluk, a ps2-es Evolution-féle wrc-khez pedig kár is hasonlítani. De igazából annyira nem vészes, meg azóta jött peccs is hozzá, de számomra nincs elég tartalom benne. A Seb Loeb Rally Evo-t még májusban előrendeltem, jövő hónapban kiderül milyen lett. A demo nem jött be túlságosan, szebb mint a wrc5, a fizika is próbál reálisabbnak hatni, de...mind1, nem fogom lemondani, maximum platina után gyors elpasszolom. Ha viszont igazi rallyra vágysz, akkor várd meg a Dirt Rally áprilisi megjelenését.
-
Tegla80
addikt
válasz
unrealnoise
#72372
üzenetére
Jah, egy "veletlen ,technikai hiba"..... azt majd jon valaki es magara vallalja,h ....

-
Elims
veterán
Sziasztok!
Először is picit megcsúszva kivánok Mindenkinek Boldog Karácsonyt! :-)
Tegnap bekapcsoltam a gépet,gta 5 online és újra előjött a pár hete tartó probléma,akadozó irányítás.
Biztos,hogy a joy-gép közötti kapcsolattal van a gond,mert ha picit közelítem a géphez a joy-t gond nélkül megy.Tegnap kipróbáltam vmit..megfordítottam a gépet ugyanis azóta állt fent a probléma amióta megjött a vertical stand.Most azon az oldalán áll a gép ahova kifújja a levegőt.Erre az oldalra sajnos nem tudom felrakni a függőleges tartót,de most hibátlanul megy a gép.
Nem tudom,hogy mitől lehet ez (talán a bluetooth vevőve most máshogy állna?),de az biztos,hogy most jó az irányítás. (Eddig olyan volt mintha 10+ méterről irányítottam volna.2joy-jal is kipróbáltam.)
Szóval ha vkinek hasonló gondja van érdemes ezt is kipróbálni.ThySoul: Szia!
Elég egy előfizetés egy gépre.
-
ThySoul
senior tag
Üdv mindenkinek. A kérdésem az lenne, hogy ha PS4-et ketten használjuk (két profil van), akkor egy PSPlus előfizetést használhatunk ketten. (Elég nagy mocsokság lenne, ha 30k-t kéne fizetnünk azért, hogy mindketten külön profilból multizzunk. )
-
unrealnoise
senior tag
válasz
gyuribácsi88
#72368
üzenetére
Nem támadás volt, hanem hiba. Bleee. Olvasni is tudni kellene...
-
donceleger8
őstag
válasz
donceleger8
#72272
üzenetére
Erre valaki? Vagy ennyire nem érdekel senkit sem a rallys játék?
-
Idén nem a PSN-t és nem is az XBL-t törték fel, hanem a feltörhetetlen maszterrész megagiga atombiztos steam esett áldozatul.

-
A`rpi
addikt
-Hozz létre frissen formázott pendrive-on:
>PS4 mappát> azon belül UPDATE mappát.
Ide másold be az aktuális rendszerszoftvert
Itt tudod letölteni:
Jobb gomb, “Mentés másként".Hivatalos forrás: [link]
Perform a New Installation of the System Software < ez kell neked.
Első csak frissítés, ezért az nekünk nem jó, háttértár csere esetén. -
miklos0308
tag
Valaki talalkozott mar ce-34878-0 error koddal ??? Szuletett ra megoldas ?
-
viera
őstag
Miért van az,hogy újra szeretném installálni a rendszert és amikor beteszem a PS4-be a pendrive-ot nem fogadja el,kiír valami hibát.Rámásoltam a PS4UPDATE.PUP fájlt az összefoglalóban leírtak alapján de valami nem jó.
Kéri,hogy másoljam fel és csatlakoztassan USB-ra.Pedig rajta van a pendrive-on. -
Tegla80
addikt
válasz
eisento
#72346
üzenetére
Dobok egy tema kodot pm-ben,h ne mergelodj.
(amugy UK-s kodok ezek igy HU accon is mennek,mint a forumtars is irja)
Semmi extra feliratkozasom nincs,de az accon belul be van pipalva,h a sony es partnerei kuldhetnek emilt. Mikor csinalod az accot ez az utolso lepes ervenyesites elott,de ki is lehet hagyni.En engedtem/engedem ,h kuldjenek....van koztuk neha ertelmes dolog is.Utolag is bekapcsolhato,de most meg nem mondom hol van a profilon belul.(holnap/ma esetleg megkeresem,de most mar nem inditok gepet)koncsik
nincs mit.....nalam enyeszetbe menne,Te meg hasznat veszed.viera
Sajna van/volt mar erre is tobb panasz,h nem ment fel elsore.....probalkozz vele es elvileg felmegy,ha a jot probalod.(amugy 2 fajta van, igy letezik ott sima frissites es "gepujrarako fw" is.Tuti a jot szedted le?
) -
sovinho
tag
Guitar hero live-ot tolja valaki? Erdemes beruhazni ra?
-
james001
veterán
A Dante-val nekem is kéne már játszanom
Vagy legalábbis folytatnom,mert már egy ideig elvittem.
Nekem a következő platina kiszemeltem a Darksiders 2 Deathinitive Edition,a sima PS3-as platina már úgyis megvan,legyen meg még egyszer
Csak természetesen ebbe is csak egy bónusz nehézségi fokozatot raktak,kíváncsi leszek mennyire nehéz,remélem nem olyan mint a PS3-as Nightmare mód,mert ha ott meghaltál akkor kész vége volt a játéknak
(szerencsére az nem kellett a platinához PS3-on) -
A`rpi
addikt
válasz
james001
#72341
üzenetére
Dante's Inferno Legutóbbi "nemesfémem."
WS BF-et tolom, eléggé jó, multi trófeák már megvannak.

Külön profilra vásároltuk meg, és úgy egyeztetem meg az ismerősömmel, amíg minden DLC ki nem jön, addig lehet nála elsődleges, utána meg majd csere.
-
vonSux
őstag
ha valakit érdekel: sony wireless headset teszt (összehasonlítva a tb stealth 400-al)
-
marilllyo
veterán
válasz
Nescafé
#72327
üzenetére
Nem emlékszem rá, hogy venne le valamit is. Szerintem nem mert nem foglalkozik a kártya adatokkal amíg nem vásárolsz. A PayPal vesz le és tesz vissza egy dolcsit. Meg a Zavvi szokott 5-15 Ft-ot lefoglalni pár napra.
Mobilról nem lehet normálisan két embernek válaszolni egy üzenetben. Sry.
-
james001
veterán
Egyébként ez egy felesleges "tágítása" a játéknak,ugyanúgy mint a speedrun mód is. Szerintem egyik se ad semmi élvezetet a játéknak,inkább csak elveszi azt... Meg ezen is látszik hogy más új semmi nem jutott már eszükbe,csak érted valamit azért dobjunk már bele ha már a multit lusták voltunk belerakni

Ehhez a jet-ski részhez mondjuk lehet eszközölök valamit én is,mert egyszerűen egy vicc az egész. Nem is értem ezt hogy tudták megcsinálni ilyen glitch-ek nélkül egyesek
-
marilllyo
veterán
válasz
horvathkrisz
#72330
üzenetére
Nem! Old blood 3000, New Order 3500 asszem. Én megvettem mindkettőt. Egy bajom van vele. Valahogy ezt nem sikerült kontrollerre írni... Olyan fura az irányítás nekem. Amúgy jó játék.
-
james001
veterán
Ilyen aljas cheater-nek nézel?
Már eljutottam a 8-as chapter-ig,most már inkább végigszenvedem magam rajta,max a legvégsőbb esetben használok vmi glitch-t (tudok róluk egyébként,annyira azért így se könnyíti meg a játékot...)
A 7-es chapter-en konkrétan behugyoztam a röhögéstől,szerintem 50-60 alkalommal biztos meghaltam. Volt olyan hogy már alapból fekete fehér képernyővel kezdett 
-
glspeter1
őstag
válasz
horvathkrisz
#72330
üzenetére
Igen, valószínűleg usa store-on.

-
james001
veterán
ND-nál nem tudom mit szívtak mikor kitalálták ezt a Brutal fokozatot. Tisztára mintha a Devil May Cry-os Hell and Hell fokozatot tolnám...
-
Petreszku
senior tag
válasz
DeeNee
#72301
üzenetére
Szia!
Köszönöm a választ, megyek és be is állítom.
A CoD BO3 multijával most végeztem talán örökre. A kampányt majd elkezdem valamikor, de az előbb említett multihoz hozzá sem fogok nyúlni. Ugrálós, repkedős szar az egész. Jobbra nézek balról ugranak rám és lőnek agyon, fejemre ugranak 50 méter magasból, ez már nem nekem való. A CoD MW3 és a CoD BO2 még tetszettek és sokat is játszottam velük, de ez pfffff.

Maradok a co-op módoknál a kedves cimborámmal, majd harcolunk együtt.Zolar, szerintem simán.
-
zzola
titán
Wolfenstein: The Old Blood ~1200 HUF
Wolfenstein: The New Order ~1800 HUFFentiek megérnek ennyit (digit.)?
Kösz! -
Rigormortiis
veterán
válasz
phgergo
#72316
üzenetére
Nem az Eso szürke, hanem a wow túl csicsás. Mondjuk nekem az is nagyon bejött. Amiben egyetertek, az az, hogy a pvp iszonyat kaotikus. Olyan, mint egy hatalmas Wintergrasp, csak itt nincs lehetőség arénázni, battlegroundozni. Ami viszont tényleg idegesít, hohy 1. Nincs cset, 2. Nem lehet kiiratni a sebződés\dps\xp\heal értékeket. Instákban sem lehet jelölni, hogy kit üssön a dps, csak megy a tank, és vagy lerántják róla a mobokat vagy nem, de arról sincs vissuajelzés, hogy mekkora aggrónk van.
Ezek miatt elsősorban nem mmoként tekintek rá. Egyenlőre élvezem a hangulatát, a helyszíneket, a sztorit (na ez mondjuk pozitivum a wowhoz képest, sokkal változatosabb mellékküldik vannak itt). Néha egy-egy insta befigyel, és nagyjából ennyi. Elég jól el lehet vele lenni.
Oh, és aukciós haz sincs
Szóval minden craftolos bizbaszt magunk szedte hozzávalókból kell megcsinalni. -
eisento
addikt
a karacsony mindig stresszes, szoval ha szolnak hogy ebed van menjetek azonnal

-
phgergo
aktív tag
Nem akarom elvenni senki kedvet, de szerintem az ESO lehangolo egy jatek. Maga a taj, a hangulat full " szurke ". WoW-hoz nem erdemes hasonlitani mert eg es fold. A quest szamomra nagyin unalmas, a pvp pedig kaotikus. Megjelenes napja ota megvan, koktottem is benne penzt ( mikrotranzakcio) de semmi nem vesz ra, hogy egyaltalan beloginoljak, ugyan ez van a Destinyvel is. Nem en vagyok ezeknek a fanboyuk

-
viera
őstag
Sziasztok.
Lenne egy problémám a PS4-gyel.
Tegnap valamiért elment a villany és közben ment a PS4.
Ilyenkor lecsekkolja magát a gép és elindul gond nélkül.
Ez így is történt de utána megint elment a villany és utána már ezeket írja ki,hiába követem a lépéseket mindig kezdi előlről.Segítséget szeretnék kérni,hogy mi lehet a gond.
Ezek a hibaüzenetek:Remélem van rá megoldás és nem szervíz.

-
csab2
veterán
Az létezik, hogy a tévé saját YouTube kliensével nézve ugyanaz a FHD videót szebbnek látom, mint a PS4 YouTube kliensével? A tévé egyébként egy 50-es LG LF 652V.
-
stickles
tag
Be is zsákoltam a gamet
Holnap leszed , ha gondoljátok és nem zavar egy kezdő ügyetlenkedése vegyetek fel
SticklesHun -
Gabesz1019
senior tag
Ti használjátok a mobilos Playstation App-ot? Érdemes telepíteni? A másik kérdésem az lenne, hogy hol tudom megnézni a kontroller töltöttségét?
Új hozzászólás
- Gépész 3D tervezőrendszerek
- LEGO klub
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Modding és elektronikai kérdések
- Vedd szemügyre a Poco X8-akat!
- Érkezik a Huawei Band 11 és 11 Pro, mindent tudni az új karkötőkről
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen házat vegyek?
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- Asus ROG Ally Z1 Extreme 2027.10.02-ig garis Telekom számlás karcmentes üvegfóliás +tok dobozos!
- GARANCIÁLIS 2028-ig!!! Asus Rog Xbox Ally X 24GB/1TB + prémium tok
- XBox Series X 1TB + gyári kontroller, karcmentes újszerű, hibátlan, tiszta állapotban!
- XBOX Series S/X Kontroller DRIFTEL
- Eladó Nintendo Switch 2
- Eladó Realme gt neo 2 5g Dobozában tokkal
- darkFlash GR12 Darkstorm Blue/Green
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 10100F / GTX 1660Ti / 16GB DDR4 / 512 Nvme SSD
- Xiaomi Redmi 15 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760 i7 12700K 64GB DDR4 512GB SSD RX 7800XT 16GB Zalman S2 TG GIGABYTE 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest





Kéri,hogy másoljam fel és csatlakoztassan USB-ra.Pedig rajta van a pendrive-on.
(amugy UK-s kodok ezek igy HU accon is mennek,mint a forumtars is irja)
)
és
)

Csak természetesen ebbe is csak egy bónusz nehézségi fokozatot raktak,kíváncsi leszek mennyire nehéz,remélem nem olyan mint a PS3-as Nightmare mód,mert ha ott meghaltál akkor kész vége volt a játéknak
(szerencsére az nem kellett a platinához PS3-on)
Én azt PS3-on végigvittem Chaos nehézségen,pedig arra nem adott trófeát. Hát nem volt gyalog-galopp

Kendek