Archív –
IDE » SATA + SATA » IDE átalakító egyben! » A legjobb áron!!!
1 Ft
| Állapot: | használt |
|---|---|
| Szándék: | kínál |
Archivált hirdetés
Sziasztok.
Nem Digimókus vagyok, a nevem Szalai Péter és szomorú hírt kell veletek közölnöm. Gergő, akit ti Digimókus néven ismertetek és aki a barátom volt 2011ben december elején hosszú szenvedés után áttételes rákban meghalt. A számítógépét a hét elején kaptam meg a családtól, ekkor fedeztem fel ezt az oldalt és azt hogy vannak akik még a mai napig is keresik. Ezután sikerült megtalálnom az oldalhoz tartozó jelszót amivel végre be tudtam lépni és meg tudom szüntetni Gergő hirdetéseit illetve kérvényezni tudom a profil törlését.
Nem tudom mennyire ismertétek Gergőt. Sehol sem láttam hogy bárki is megemlítette volna a betegségét, ezért arra gondoltam egy hét elég lesz arra hogy mindazok akik erre járnak és akiknek segített tisztességgel búcsút vegyen tőle Ezt követően a hirdetéseit lezárom és kérvényezni fogom a profil törlését.
Sz.P.
-
brd
nagyúr
válasz
digimokus
#49
üzenetére
Pedig a most használt átalakítónál csak annyival kellene többet tudjon, hogy a S-ATA felé is lebontja valahogy a kapcsolatot, amikor áramtalanítom, mert egyébként gyönyörűen működik úgy, hogy a gépen a software-es eltávolítást elindítom, lehúzom a S-ATA portról, majd áramtalanítom az átalakítót (és vele együtt a HDD-t is, a kábelezés miatt), aztán lehúzom róla a HDD-t (visszafelé ugyanez). Ha ezt tudná egy átalakító, akkor egy P-ATA fiók végére (a gépben) rá lehetne kötni, és akkor lenne egy P-ATA hotswap-es fiók.
Így csak a gépen kívül működik ez (a S-ATA kábel miatt), így meg sérülékenyebb (valami/valaki beakad pl. a kábelekbe).
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Így csak a gépen kívül működik ez (a S-ATA kábel miatt), így meg sérülékenyebb (valami/valaki beakad pl. a kábelekbe).
