Archív –
Fej- és fülhallgatók javítása, egyedi audio kábelek és hasonlók
Archivált hirdetés
Segítséget szeretnék nyújtani azoknak, akiknek fejhallgatójuk, fülhallgatójuk, hangfaluk, vagy hasonló kütyüjük elromlott, nem találnak megfelelő audiokábelt, vagy egyedit szeretnének. Más problémákat is lehet, hogy meg tudok oldani.
Bővebben a termékinfónál. Mindenki olvassa el figyelmesen!
Nyomatékkal kérném, hogy mindenki olvassa el a termékinfót, és utána küldjön privát üzenetet, akár egymás után többször is, ha nem kap választ, nem fogok megsértődni.
A termékinfó tartalma előzetes tájékoztatás nélkül bármikor frissülhet/érvénytelenné válhat, a privát üzenet azt mindig felülírja!
Új hozzászólás
-
kutkut
addikt
Egy Xears XR120PRO-t hozott vissza a túlvilágról.


-
dudika10
veterán
Mindenkinek megy vissza pü rendszerint 16 órán belül (de gyakran pár perc alatt akár).

-
Destructo
senior tag
Pü!

-
Nova96
őstag
Ment egy PÜ!

-
sptkyle
senior tag
Köszönöm szépen a munkád.
A kolléga 2 fejesemet hozta vissza a tulvilágról nagyon gyors munkával, végtelenül korrekt áron, és mindezt alkalmazkodóképesen. Maxirespect.
-
dudika10
veterán
válasz
DCI_market
#92
üzenetére
Válaszoltam a pü-re.

-
DCI_market
tag
vissza térek
-
kutkut
addikt
Ment pü.

-
tommjee
senior tag
ment pü !
-
Pocok Pro
újonc
Hello!
Kontakt hibás lett a fejhagtóm ( Akg k518 dj)
Szeretnék érdeklődni hogy mennyibe kerülne egy kábelcsre? mennyi idő? és hogy nagyobb csomópontokon Hol lenne jó?
Válaszodat előre is köszönöm!

-
danee992
tag
Mindenkinek szívből ajánlom; korrekt, gyors, precíz, egyszerűen a legjobb!!!
Ezentúl mindig hozzá viszem a füleseket
jah és egy nagy UP!!!! 
-
Joczika
csendes tag
-
dudika10
veterán
Neked is elkészült minden.
Egyéb dolgok is elkészültek természetesen.
Mindenféle harag vagy hasonló nélkül:
Egyesek picit félreértették a találkozó/átvétel fogalmát.
Azért érdemes jó előre egyeztetni, mert hamar betelik a naptár és nem tudok sok helyen lenni egyszerre. Ezek mellett a belvárosi átvétel lehetőség és élni kell vele, nem visszaélni. Mondok időpontokat és ha az jó, akkor öröm és boldogság, ha rossz, akkor keresünk más megoldást.
A boltok és szervizek sem mennek házhoz, vagy ha mégis, akkor 'jópénzért'.
Jó pénzért én is megyek, de ezt valahogy senki nem akarja kifizetni.
-
danee992
tag
Helloszia!
Ment egy PÜ
-
G@ß!
őstag
Ment PÜ.

-
XSiGma
aktív tag
1nap alatt elkészült a Denon fülhallgatóm,mindenkinek tudom ajánlani.

-
Krisztian101
tag
Szijja! Ment PÜ.
-
deathtania
senior tag
visszatalálós UP!

-
XSiGma
aktív tag
Hello lenne egy dugónál megtört Denon C252-m eltudnád vállalni?Köszi
-
Barbukta
újonc
Üdv!
Van egy megtört vezetékes AKG 518 Dj fülesem. Meg tudnád csinálni?
Ha igen, akkor dobj egy Pü-t légy szíves!
köszi!

-
fi:zi'k
nagyúr
Újabb fejhallgató "gyógyult meg" dudika kezei alatt.

Majd hamarosan jön még egy. -
dudika10
veterán
válasz
Pr0GrEsSiVe
#66
üzenetére
Azért inkább bízzunk benne, hogy nem kell majd visszatalálnod.

Köszönöm az UP-ot.

-
Up hogy visszataláljak meg egyébként is

-
oxox
addikt
kuldtem egy privatot

-
dudika10
veterán
Elkészült sok minden és még élek, csak szabadidő hiányában elhanyagolom a hirdetést.

-
tjaca
csendes tag
Szia!
A párom kicsinálta a fejhallgatómat, Sennheiser HD600-as....

A bal oldalon a kábelt eltörte ( nem tudom lehet jojózott vele ), csak ha megmozgatom akkor szól.
Meg tudnád javítani? Ha, elválalnád kérlek 1 mobil számot küldj privibe...
Előre is köszi! További szép estét!
-
_gabber_
csendes tag
UP, hogy visszataláljak!

-
GabN73
addikt
Ment PÜ!

-
t-bali3
senior tag
Szia!
Privát ment Feléd! -
dudika10
veterán
Elkészült:
AKG K240 Sextett újrakábelezése.
Sok-sok méter kábel.Gyógyító: bocs, nem vettem észre, hogy írtál. A nememet se tudom mostanában.

Azt hiszem, ezt passzolom most. Nem próbáltam még és nem tudom milyen kábel passzolna bele. Ha nem ronthatok rajta már, akkor szétszedhetem, megnézhetem, de garantálni semmit nem tudok ebben az esetben.
-
Gyógyító
csendes tag
Razer baracuda 5.1 fülest kéne újra kábelezni a vezérlő doboztól a fülesig szted menne?
Üdv: Gyógyító -
dudika10
veterán
FONTOS: szabadidőm hirtelen elég durván megcsappant. Kezd sűrűsödni a programom igen gyors tempóban.
Muszáj nyirbálnom rugalmasságom, kapacitásom, és a határidők is növekednek valószínűleg.Sajnálom, de mivel ez szabadidős elfoglaltság, így prioritása nem olyan magas.

-
dudika10
veterán
Attika89 kollégának elkészült egy GAC3-as RCA-RCA.
Swift68 kolléga fejhallgatója megjavult.
Gondolom senki nem lepődik meg rajta, hogy Fiziknek is készült valami. Ezúttal egy kis átalakító.
-
dudika10
veterán
Elkészült egy Sennheiser HD200.
Elkészült egy Superlux HD668B, ami megkapta az AKG K601 gyári kábelét.
A plüsspárnával és ezzel a kábellel egész komolynak tűnik. Kezd úgy kinézni, ahogy azt a hangja alapján várja az ember.
-
dudika10
veterán
Készülnek a Superlux headsetek, lassan de biztosan.
Készült még pár fej és fülhallgató és kábelek is, de továbbra sincs időm és energiám mindennek a dokumentálására.

-
j.bravo
addikt
Küldtem privit

-
dudika10
veterán
Még egy fél marék fülhallgató gyógyult meg, és még sok vár javításra, de időm kevés, így nem tudok mindent dokumentálni.
Ráadásul egy mikrofon előerősítő prototípusát is készítgetem, javítgatom és minden más dolgom is van, de még élek.
Fiziknek ismét elkészült pár kábel.

Pantok kolléga pedig egy telefonhoz vitt egy átalakítót, hogy fejhallgatót is használhasson telefonálásra.
-
Richard!
addikt
szia! lenne egy sony agybadugós fülesem,de a bal fele nem szól.igazából nem tudom mi történhetett vele.délelőtt még jó volt,délután meg már tök süket.hálás lennék ha meg tudnád csinálni
pm-et írj

-
Regirck
senior tag
Az nem rajtad múlt... Viszont a hozzállásod időpontban és a szakértelmedre gondoltam (képek amiket küldtél róla alapján).
Ami javíthatatlan az sajnos javíthatatlan, de abból is kitudtad volna menteni amit lehet! Az más dolog, hogy inkább nézek helyette egy másikat! Lényeg, hogy

-
Regirck
senior tag
Ajánlom mindenkinek akinek ilyen jellegű problémája van. Nagyon korrekt!
-
dudika10
veterán
Nincs időm mindent archiválni, elkészült még jó sok minden jó sok mindenkinek és jelenleg is készülnek még...

-
Regirck
senior tag
Küldtem egy privátot...
-
dudika10
veterán
Elkészült egy Philips SHP2500 imibogyo kollégának.
És egy átalakított Sennheiser HD800 kábel és szimmetrikus átalakító bigmasterg-nek.
Nevem alatti blogban sokszor képeket is találtok. Minden munkám megörökítem, de nem mindegyik kerül ki.
-
szuper-t
őstag
Szia!
Esetleg nincs elfekvőben valami szép hangú fejhallgatód?
film zene..
(Sztem javítsd ki a címet Fej-Fülhallgató Javításra)
UPPP
Tomi
-
fi:zi'k
nagyúr
A mostani feladat egy csatlakozó csere volt. Köszi!

-
fi:zi'k
nagyúr
Szuperül működik az újra forrasztott HD2.

-
fi:zi'k
nagyúr
UP!
Visszatérő ügyfél vagyok, maximális elégedettséggel.
-
rolii21
aktív tag
Visszatalálós Up!

-
dudika10
veterán
válasz
bigmasterg
#1
üzenetére
Segítséget szeretnék nyújtani azoknak, akiknek fejhallgatójuk, fülhallgatójuk elromlott, nem találnak megfelelő audiokábelt, vagy egyedit szeretnének. Más problémákat is lehet, hogy meg tudok oldani, bármivel lehet keresni.

Elérhetőség
Kulturált formában, privátban lehet megkeresni. A privátok átfutási ideje általában <16 óra. Ha nem kapsz választ ennyi idő alatt, és az adatlapomon látszik, hogy be voltam jelentkezve, írj ismét nyugodtan.Átvétel
Személyes találkozó feltétele a telefonszám csere.
A Kőbánya-Kispest - Corvin negyed - Petőfi híd budai hídfő útvonalon lehetséges személyes átvétel reggel/délelőtt, ezen kívül előre egyeztetve délutánonként/esténként a 17. kerületben, egyébként szintén előre egyeztetve postán. Nem várok senkire, aki nem ad telefonszámot, vagy nem veszi fel, pontosabb információk mindenkinek személyre szabva privátban.Bevizsgálás
A bevizsgálást magam végzem és teljesen ingyen. Az anyagköltségről és a várható változásokról privátban tájékoztatok mindenkit ha az eltér az eredetileg megbeszéltektől, majd rábólintás után készül el a termék.
Javíthatatlan termékek is vannak sajnos. Ezeket nem feltétlenül tudom kapott állapotban visszaadni, ugyanis a hibafeltárás nem mindig reverzibilis folyamat. Ezt mindenki vegye figyelembe. A félig-meddig működő termékből lehet működésképtelen (persze ez a ritkábbik eset és általában már előre jelzem).Határidő
A hibás készülékeket szabadidőm függvényében javítom, az 1 naphoz igyekszem tartani magam általában, de mivel mostanában nincs túl sok időm, ezért ez tolódhat. Erről is mindenki kap pontosabb infót privátban.Munkadíj
Konkrétan nem szabnék meg munkadíjat, mivel alapvetően nem boltnak szánom.
Az anyagköltséget a vevő állja, azon felül mindenki úgy fizet, ahogy szeretne/tud.Garancia
Az általam elkövetett hibákra van, ha az én saram a hiba, akkor én állom az újbóli javítás költségét. A kábelszakadás nálam sem garanciális probléma.
Azt, hogy mi garanciális és mi nem, azt én döntöm el, tehát valamennyi bizalom szükséges ez esetben.Referencia
Nem linkelgetnék referenciát, aki akarja, megtalálja a piros pontjaimat és az eddigi üzleteimet. Korrektségemre azt hiszem eddig nem volt panasz, célom, hogy ezt továbbra is megőrizzem. Ha valaki nem bízik bennem, akkor mindkettőnknek egyszerűbb, ha nem is keres.Szabály:
Egyre gyakoribb az a helyzet, hogy megérkezik hozzám a fül/fejhallgató, megcsinálom, szeretném visszajuttatni, de a tulajdonost egyszerűen nem tudom elérni.
Ezentúl ha valaki 1 hónapig nem jelentkezik a cuccáért, akkor el fogom adni, fel fogom használni, ki fogom dobni. 1 hónapig lehet rajtam keresni mindent, utána nem.[ Módosította: apóka ]
-
bigmasterg
addikt

Köszönjuk az eddigi munkáidat is.
Új hozzászólás
-
Fontos tudnod!
- Hogyan működik a Hardverapró?
- Soha ne utalj előre! Probléma, csalás esetén bármely hirdetésben ott a "Jelentem" gomb, használd!
- Mit tilos meghirdetni?
- Felhasználási feltételek (ÁSZF)
- Hibákat, észrevételeket itt jelezhetsz!
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest













(no offense)![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


