Archív – USA bazár - US to HU

pentium4 (senior tag) – 21 éve regisztrált
48 pozitív értékelés
Bazár (fizetett hirdetés) 2008-01-02 00:33 18 éve
csak személyes átvétel

1 Ft

Állapot: használt
Szándék: kínál

Archivált hirdetés

Hali!

Ez a bazár olyan embereknek való akik az USA-ból, esetleg Kina, Hong Kong, stb. helyről szeretnének vásárolni, de nem tudnak, mert nincs ismerősük kint, esetleg nem mernek belekezdeni a nagy rendelésbe, esetleg egyáltalán nem jártasak ebben a témában!
De itt a megoldás, ebbe segítek a segítségre szorulóknak!
A csomagok postával érkeznek, így postán kapod meg!
Hozzáteszem nem minden éri meg külföldről, de a nagy többség igen!
Ha kell a segítségem keress nyugodtan!
Ha egyéb infó érdekel írj!

  • saint555

    tag

    válasz pentium4 #327 üzenetére

    Amit találtál az túl nagy és ráadásul SMD kivitel. Szóval nekem abszolúte nem jó. Mint írtam a KINGBRIGHT tipusszám annak, ami nekem kellene, az a: DA0411-PBWA
    D - Dual
    A - Common anode
    04 - 0,4 inch karaktermagasság

    Nem akarom elhinni, hogy olyan áron adja a Kingbright, hogy a magyar disztribútor egy vagyont kér érte hogy behozza. Ja. És csak 100 darab felett hajlandóak behozni.
    Szóval. Nem ragaszkodom konkrétan ehhez a tipushoz. Ezzel eqvivalens egyéb gyár terméke is megfelel. Ezekből tudom hogy van tucatnyi tipus, csak akínai gyártók túl hülyék hogy összehozzanak egy rendes katalógust. Nem tudnálm belőlük legaláb egy tipusszámot és egy körülbelüli árat kiszedni?
    Üdv.: saint

Hirdetés