-
HardverApró
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás
-
syler123
veterán
válasz
Peace
#228889
üzenetére
Nekem is tetszett PC-n a Resi 2, talán még meg is venném PS4-re, de ott hagytam abba ahol megjelent mr X (vagy nem tudom hogy hívják). Utálom ha valamit nem lehet megölni. Legyen bossfight, legyen nehéz, de halhatatlan az nem jön be. Ezért is jött be jobban a Resi 7, abban semmi ilyen nem volt. Ha az a mocsadék nem lenne benne, tuti megvenném.
Nem olvastam utána a játéknak, a régivel nem is játszottam és ellőttem az összes lőszerem, mert nem tudtam hogy halhatatlan. -
#29263560
törölt tag
válasz
Sirandrish
#228898
üzenetére
15h
-
30z.Samu
titán
válasz
Peace
#228889
üzenetére
Valamit tudnak a Capcom-nál, mert nekem is a RE, ami elé leülök és végigtolom. A 7 volt az első, amit végigjátszottam, először PC-n, majd PS-en az volt az első játékom.
Lehet végigtolom harmadjára is, megvettem tegnap a 2-t újra PS-re, elég sok mindenre nem emlékeztem már.
Oké, hogy mi merre hány méter az még so so, de mondjuk a széfek kódjáról már fogalmam sincs. Pedig anno ment kívülről mindegyik, Claire végigjátszása ebből a szempontból lényegesen könnyebb volt. -
Bazsi1987
őstag
Megkérdezhetem aki babzsákbol játszik milyent használ, szeretnék venni egyet tanácstalan vagyok annyi webshopba van millió fajta, ha segít magasagom 187 cm vékony test alkat 😊
-
hombre[EU]
nagyúr
Knowledge is Power-ben a magyar szinkron csak a magyar store-os verzióban van?
-
sxxorp
őstag
válasz
30z.Samu
#228878
üzenetére
Szerintem hatásosan paráztat, hirtelen nem is tudok számomra ütősebbet (egy Call of Ctulhu játék ugrik be Xbox1-ről, de szerintem annál húzósabb). Van olyan rész, ahol inkább nem jössz elő egy ideig a szekrényből / szellőzőből, de egy kis hiba, és onnan is előszedhetnek
Kicsit néztwm csak bele a The evil within-be, nem rossz a kezdő fickó (lehet, hogy később durvul), de számomra üti az idegen lény rettenete. -
sxxorp
őstag
válasz
#10186752
#228871
üzenetére
Ezek szerint akkor kötelező! Mindeközben szegény súlyosan csökkent élményűek (
) felpörgették a játékot is: [link]
gamegod: csatlakozom, akinek kicsit is bejön az Alien-filmek világa az Isolation-t ne hagyja ki, brutális atmoszférája van. Ne adjátok fel, előbb-utóbb (inkább utóbb) komolyabb eszköz is kerül a kézbe
-
vg
veterán
válasz
#10186752
#228871
üzenetére
Szerintem direkt egy kicsit gagyira van csinálva, bár meglátásom szerint a játékokban is van valamiféle gagyizmus vagy nem is tudom miként lehetne megfogalmazni. Amikor elkezdtem a W3-at az elején mikor dumáltak a lónál szó volt egy unikornisról amit az ágyban használtak... itt éreztem, hogy ez így erős cucc lesz. Én is a negyedik részig bírtam és szinten kb egy hét alatt értem el, aztán jött a lost in space második évadja és inkább azt nézem esténként, de nem mintha az nem lenne gagyi.
-
jbnd-007
tag
XCOM 2-ben van esetleg valami okosság a kameraforgatásra? Nagyon idegesítő, hogy csak négy kameraállás van, gyakran a két 45 fokos állás közötti egyenes nézetben lehetne rendesen látni.
-
gamegod
senior tag
Az Alien Isolation minden pénzt megér!!! Hatalmas para a játék, főleg ha fülessel nyomja az ember. Nem egy álmatlan éjszakát okozott, cammogsz a szellözőben erre csak nyamm előbújik az a rohadék, neked meg csak annyi fény van amennyit a flare világít.. brrrr borzongató, én nagyon élveztem anno. Az első ps4es játék amit kipörgettem. Jó a story és a DLC is ad hozzá némi pluszt Allen Ripley személyében :P
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
válasz
ProEvoFan
#228867
üzenetére
A Solo alatt kijöttünk a moziból, ezt konkrétan meg sem nézem. majd ha egyszer megy az RTL klubbon éppen két reklám közt belenézek.
EZT érte el nálam a Disney.
AZt hozzáteszem, hogy a párom minden egyes születésnapra vagy karácsonyra vesz nekem valami SW dolgot, apróságot, akkora fanja vagyok / voltam a régi sorozatnak és világnak, mindent elolvastam anno és mindent megvettem ami elérhető volt kishazánkban. A Robur sorozat SW történetek szerint van lefűzve...
Mindegy ez van... -
Xaels
félisten
Astro C40 TR Controller | Bemutató észrevételeket szívesen fogadok, esetleg ha vannak olyan dolgok amikre nem tértem ki és érdekes lehet.
-
sp8787
addikt
válasz
hombre[EU]
#228858
üzenetére
Nade az viszont biztos ,hogy ezeknel volt kulon
.seggtervezo reszleg
-
Deck
titán
válasz
hombre[EU]
#228858
üzenetére
Biztos voltam amúgy benne, hogy valaki elsüti azt a poént.
-
ProEvoFan
nagyúr
Legkedvesebb gémer online magazinom olvasói szerint, a tavalyi év játéka a Resident Evil 2.
[link]
Második az SW Fallen Order.Harmadik a Death Stranding.
A játékok alatt érdemes elolvasni a felhasználói véleményeket.
-
sp8787
addikt
válasz
Peace
#228829
üzenetére
Na ez ma nalam is megtortent.
Azt hiszem ez a harmadik es eddig leghosszabb probalkozas mivel olyan 8 orat nyomtam.Nem rossz a jatek amugy de a harc az maga az ubergagyi alapesete.
Ez vmi elmondhatatlanul halalgyenge pontja a jateknak van meg par de ez nagyon sulyos.Mondjuk azt nem is tudom hova tenni ,hogy a review-k ezen ,hogy leptek tul egy action-RPG eseteben mert ugye sok helyen leirjak de vhogy ezen tulleptek pedig egy ilyen tipusu jateknal ez elbol -3 pont-nak kellene ,hogy legyen sztem.
-
#42308056
törölt tag
válasz
BoneDragon
#228842
üzenetére
Nem tudom milyen a magyar, nem volt gusztusom belenézni úgy, nem akartam hányingert kapni tőle. Bőven elég hogy moziban azzal a fos getva szinkronnal kell nézni néhány filmet mert nem hozzák be őket felirattal is....
-
Welker Gábor a sorozatban és a filmekben... és nem azzal volt gondom hanem a túlerőltetett macsó vagyok stílussal. Az eredeti nem ilyen és a játékban sem ilyen.( játékban egyébként szintén ultra gáz volt a szinkron,de azt nem ő követte el.)
Filmekben sem ilyen stílusban tolja. A Witcher netflixben Nagyon átjött a "direkt berekesztek hogy mogorvának tűnjek" stílus. -
válasz
EczkE
#228739
üzenetére
nekem pont az a gondom, hogy nem túl minőségi,de ettől függetlenül tetszik. A csaj aki a boszit játssza, kifejezetten szar színésznő...
Geralt magyar szinkronja annyira túlerőltetett szar lett, hogy ilyet még nem pipáltam egy filmben sem, hogy a 2. rész utána feleségem is és én is azt mondtam hogy inkább nézzük eredeti nyelven, mert ez így inkább nevetséges.
Azért remélem minél előbb folytatják. -
Peace
nagyúr
válasz
30z.Samu
#228825
üzenetére
Én is élvezkedek rendesen az új tv-vel nyár óta. Elő is kell vennem majd régebbi címeket, hogy meglessem miképpen is kellett volna kinézniük. Most a Witcher 3-tól vagyok oda meg vissza!!!!!!! 4 éve PC-n 21,5 colon ment, most meg 65-ön 4K-ban és HDR-el! Nem gyengén más!!!
Egyszer lehet erre az RE2-re is befizetek..... -
30z.Samu
titán
válasz
Peace
#228824
üzenetére
PC-n is megvan a game, de most jó áron volt, gondoltam miért ne, kíváncsi voltam hogy néz ki 50"-on a játék. A HDR akkor még eszembe sem jutott, de nagyon kemény, így jóval nagyobb élmény, mint PC-n. Az irányításon nem tudom javítottak-e azóta, de mintha azt vettem volna észre, hogy most már jóval könnyebb forgolódni a karakterrel. Megjelenéskor elég nehézkes volt, részben ezért adtam el és vettem meg inkább PC-re. De most lényegesen jobbnak érzem.
-
30z.Samu
titán
Megvettem PS-re újra a RE2-t, játszottam vele fél órát. Bakker, nem hittem volna hogy ennyit fog dobni rajta a HDR.
Bitang jól néz ki! -
#42308056
törölt tag
-
válasz
tiborv
#228815
üzenetére
Ha gyári hibás a termék, akkor garanciában cserélik. A leírásod szerinti problémát valószínűtlen, hogy elutasítanák, hiszen megállapítható, hogy gyári hibáról van szó. Ha nem a Sony-val vagy az Alza-val intézteted, akkor viszont ugrik a későbbi garancia, szóval nem érdemes másra bízni.
-
tiborv
aktív tag
Sziasztok
Egy olyan problemam lenne, hogy karacsonyra vettunk a gyereknek egy vr szettet a ps4hez, viszont az egyik lencsenel elvalt a ragasztas. Sot olyan mintha nem is lett volna korberagasztva csak ketoldalt 1-1 ponton amibol az egyik elvalt. Ezt igy a fa mellett 5 perc hasznalat utan sikerult megallapitani

Sony markaszervizbe bevittem, azt mondtak elkuldik a sonyhoz es majd jelentkeznek hogy mi lesz vele, elfogadjak e vagy sem, de javitani nem szoktak csak cserelik vagy cserejegyet adnak.
A baj, hogy 11.30-an rendeltem az alzarol, igy a 14 napos visszakuldes stb ugye nem el mar, illetve nyilvan mi is hibasak vagyunk hogy nem bontottuk ki, uzemeltuk be, de bontatlanul ajandek az ajandek...A kerdesem az volna esetleg kozuletek javittatott mar valaki ilyen kiegeszitot?
Illetve ha elutasitjak valami miatt van olyan szerviz ahol ilyen kiegeszitot javitanak? akcioban vettem 62-ert most 100 ert nyilvan nem vennek egy ujat illetve mivel ajandek nem szeretnek hetekig levelezgetni garancia kapcsan. Serules semmi rajta nem esett le stb. igy igazabol csak hozzaerto kezek kellenenek akik szetszedik es beragasztjak inkabb meger parezer forintot csak mukodjon es jatszhasson rajta.Koszi a segitseget
-
-
válasz
@rglaaf
#228811
üzenetére
Feltételezed, hogy idővel egyre olcsóbbak lesznek a Store-ban a digitális játékok, de alapvetően ez nem így van. Előfordul, hogy maradandóan csökkentik az árat, de nincs olyan szabály, hogy pl. megjelenés után minden évben x%-nyit esnie kell. Régebbi játékok esetén az akciókra érdemes várni, mert ahogy telik az idő, egyre nagyobb árengedményt kapnak.
-
@rglaaf
veterán
Kedvet kaptam egy kis Alien parázáshoz de az árat látva el is ment a kedvem,az Isolation 6eves game nen kéne kicsit olcsóbbnak lennie?
Új hozzászólás
- Kételkedsz még a Marathonban? Nézz meg egy teljes kört!
- Autós kamerák
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Gyúrósok ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Játékmenet videón a Don't Nod új kalandjátéka, az Aphelion
- Autós topik
- Ügyesen előzi meg a 12V-2x6 tápkonnektor leégését a Dell
- foobar2000
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- PlayStation 5 825GB / Kiváló állapot / Doboz és tartozékok
- PlayStation Portal , garanciás , üvegfólia + ajándék Venom tok
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB digital garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Xbox Series S 512 GB
- Thermalright Aqua Elite 360 V3
- Ingyen elvihető hibás/törött TV/monitor
- Újra raktáron! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i5-8GEN I 8-16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Lehet végigtolom harmadjára is, megvettem tegnap a 2-t újra PS-re, elég sok mindenre nem emlékeztem már.
Tényleg érdekelt volna mi az ami fasza ilyen szempontból.


