-
HardverApró
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás
-
Peace
nagyúr
válasz
EczkE
#243934
üzenetére
Megrendeltem az A20-ast végül. Nem halok bele abba a 10 másodpercbe, amíg kicserélem az optikai kábelt. Kicsit jobban megbízok a MM-ban meg a kiterjesztett biztosításban, mint a noname szlovák webshopban. Nem mertem ott bevállalni a Plantronics-ot...de iszonyatosan kíváncsian várom, hogy mit tud ez az Astro, amiért ennyien dicsérték és szapulták a GOLD-ot!
-
Tuomas
addikt
LOL mi megy itt megint.
A havi PS+ játék sokaknak olyan, mint egy doboz cigi. Ha nem jutnak hozzá (vagy csak Munkást kapnak), tiszta idegesek lesznek.
-
Mike
veterán
melyik a penészes a város ami egyik legjobb városmenedzselős játék, vagy a farm?
nem kötelező a ps+ -os játékokat bepakolni, arról nem beszélve, hogy plusz árengedményt is kapsz, az évi 13k meg egy fél 0day játék, 10 év alatt raksz bele 130k-t, egy év alatt többet költök sörre
ha elégedtelen vagy egy termékkel, nem kell megvenni
-
Mike
veterán
válasz
Carlos Padre
#244390
üzenetére
Akinek annyira kell a PES megveszi magának
Detorit már nekem is megvolt. a Shadow of the Clossus is megvolt, a tavaly decemberi ps+ egyáltalán nem érdekelt
és?
nem kötelező a ps+ -
Mike
veterán
válasz
markknight
#244380
üzenetére
a Cities-zel mi bajod? Vegyél ütős indie-t, ha az hiányzik
-
válasz
Carlos Padre
#244389
üzenetére
Eltekintve az értelmetlen személyeskedéstől, írtál valamit vagy csak kiszaladt egy büfi? (demagógot majd egyszer ráérőidődben guglizd meg)
-
Carlos Padre
veterán
válasz
hombre[EU]
#244383
üzenetére
Kik raknák?
-
Carlos Padre
veterán
válasz
markknight
#244380
üzenetére
Nekem megvolt a Detroit, és érdekelt volna a PES, láttál mégis rinyálni miatta? Elfogadtam, hogy abban a hónapban másnak jobb volt, mint nekem. Empátia gyerekek, empátia.
-
conorr
tag
Egész vicces ez a petíció, nálunk a párom például kifejezetten őrül a mostani ps+ kínálatnak, így vicces látni az ellentábort.
Nekem se kedvez a hónap annyira, de egyik játék sem volt meg, így én mindig őrülök, ha olyat adnak ami nincs meg! Általában minden megveszek ami érdekel, így sokszor adnak olyat ami már eleve meg van.
Számomra a legjobban a régi leosztás kedvezett amikor 6 játék volt, mert az indie címeket lehetett bezsákolni és azokat csak akciósan szoktam megvenni. Azóta ezt a szolgáltatást nekem az xbox game pass egészítette ki, ott kapom meg az indie címeket, amiket a ps+-ba buktam.
Ha lehetne változtatni én több indie címet kérnék, de azt is megértem, ha valaki meg azért indítana petíciót, hogy mi ez az oldal nézetes 2d-s őskövület grafika.
Amúgy sok dolgot megoldana ha lenne nálunk is ps now, mert akinek komolyabb címek kellenének, azok arra is előfizethetnének. -
callmeakos
veterán
válasz
Kendek
#244353
üzenetére
Ezért nem volt olyan egyértelmű számomra sem akkor, hiszen nem hardverbéli fejlődésről beszélünk ez esetben, és nagyon szituációs is, és ez az amit sehol se fejtettek ki igazán, csak folyamatosan a 4K-t hajtogatta a nép- Köszi a kifejtést, ezt a választ kerestem
(#244367) markknight
Szerintem meggyőztél. Ha a Respawn dolgoznik a next gen verzión, és ha lesz a Gran Turismonak ilyen verziója, akkor igazándiból megvagyok. Jelenleg ez a két cím, amit kompetitívebben naponta előveszek, habár hozzáteszem hogy a Gran Turismoval most lett tele a hócipőm, mert a büntetési rendszer most ért el a mélypontjára, mert eddig ugyan ostoba volt csak, de most már inkonzisztens és unfair is.
Egy valamit remélek, hogy a PS5 támogatni fogja a jelenleg is használt licenszelt kiegészítőket, nagyon nem lenne kedvem a nemrég vásárolt Logitech G29-et felcsapni marketplace-re mert a PS5 már nem támogatja azt. -
válasz
ldave
#244379
üzenetére
Egy blogbejegyzésre egy komment elhallatszik a sony hq-ig?
Szerinted hogyan célszerű kifejezni az elégedetlenségedet valamivel?(Támadni?!? Ez nem valami háború. Semmiféle támadásról nincs szó. Sok juzer elégedetlenségét fejezte ki a havi játékok miatt, egy petíción keresztül. Ennyi történt. És ez is csak azért súlyos, mert nincs valódi választásod, nem tudsz igazán a péntárcáddal szavazni! Nem tudod lemondani az egyik elégtelen szolgáltatásminőség miatt az egészet, mert azzal az online játéktól is elvágod magad... a juzer kiszolgáltatott, tetszik vagy sem. Egy petíció semmire sem kényszerít senkit. Viszont a sony mérlehelheti az üzenetet. )
-
NyMRooD
addikt
válasz
nincsnév007
#244382
üzenetére
Nekem az is megfelel, -18k kiadás / év ha ugyan nem emelnek megint, az a kevés multi amivel játszok jól el megy a pc-men is. Szvsz a Sony-nak már nem felelne meg annyira, hogy több millió előfizetőt vesztene. Meg hagyjuk már az ilyesmit, hogy "addig megy a rinyálás", mi az, hogy addig megy, hogy kiveszik? Ha kiveszik azt a döntést a Sony hozza meg, nem a rinyálók, az bizony csakis a Sony hibája lesz.
-
NyMRooD
addikt
válasz
#29263560
#244343
üzenetére
Ne kezdjük megint (közben végig olvastam és elkezdtétek), ez így nem teljesen igaz, főleg, hogy a legutóbbi áremelést azért hajtották végre és vezették ki a ps3 és vita játékokat, hogy jobb játékokat tudjanak adni ps4-re, ráadásul ha jól tudom az elején a plusban a játékok voltak csak multi nélkül, mert ahhoz nem kellett.
Persze zöld oldalon a gold-al egy kicsit másabb a történet, mert ott a kezdetektől benne a multi, de ott is egy szolgáltatásért fizetsz aminek a része havi 4 játék is, így ezeket plusz költség nélkül behúzhatjuk. Szerintem éppen ezért emeli ki azt az MS, hogy "Játékok Gold tagoknak" és azt, hogy "Már megvásárolható" az apró betűs részbe rakott ingyenesség helyett, mert valszeg arra értik, hogy nincs egyéb költsége a gold tagoknak a tagsági díjon kívül.
-
hombre[EU]
nagyúr
válasz
nincsnév007
#244382
üzenetére
Én csak indie-ket raknák bele

-
nincsnév007
addikt
addig megy a rinyálás, meg a petíció míg ps5-nél már semmilyen játékot nem fogunk kapni.
-
gangstagergo
senior tag
Idegállapotba kerül az ember a ps plus játékok láttán
-
Nem mondom, hogy nem jogos a csalódottság, amikor olyan játék érkezik PS+ba, ami vagy nem érdekel, vagy pedig már régen megvan, de emiatt petíciót írni és a Sony-t támadni mindenféle módon szerintem teljesen nevetséges dolog. Ha valakinek ezek a PS+ játékok elsődleges szempontok a PS+ előfizetése esetében, az sajna nagyon gyakran érezheti átverve magát, ez pedig senkinek nem jó, mert a sok csalódottság semmi jót nem fog szülni.
-
NyMRooD
addikt
válasz
nemorino
#244339
üzenetére
Jó, de azóta drágult a plus és nincsenek ps3 játékok, amire az volt az indok, hogy jobb játékokat adnak majd ezentúl. De egyetértek veled, éves szinten már jól jössz ki és most is csak az elosztás rossz.
Mindenkitől kérdem, a múltkor mit cseréltek le és mire, már nem emlékszem?
-
#29263560
törölt tag
válasz
ldave
#244373
üzenetére
Pont ezt akartam írni.
Arty
Ja kifizettél 130k-t 7 év alatt és kaptàl minimum 168 jàtékot.
Ebben csak a PS4-es címek vannak benne, mert a generàció 2. felében a Vita/PS3 ki lett vezetve.A heti étterembérletetvis úgy vetted meg, hogy tudtad hogy nem reklamàlhatsz, ha nem tetszik amit kapsz.
-
-
válasz
#29263560
#244371
üzenetére
Ha egy étteremben hulladék kaját kapsz, te megköszönöd és borravaló adása mellet távozol?
(elvégre a falba épített akvárium látványáért fizettél, nem a kajáért?!)Sajnos nem 1500at fizetek havonta. Közel 130 ezret egy generáció alatt. És az előfizetés miatt lemaradok csomó akcióról, mert a hitvány psn-en nem vehető meg a pluszban meglévő játék. És nincs is valódi(!) választásom.
Ezért minden hónapban elvárNÉK egy minimumot.... és ha ez nem teljesül, akkor nem lapítok a sarokban.(és értelek, ha bosszantanak az emberek akiknek vannak elvárásai
) -
-
#29263560
törölt tag
Értem, és egész évben ezt a 2 jàtékot kapod ezért a
1813ezer jàtékpénzért?
Gondolom feltünt hogy még csak màjus van, és az előző hónapok jàtékai közt nem egy ex cím volt. Àlljon màr meg a menet. Havi 1500 kibeb@szott forintról beszélünk, ha teljes àron veszem az előfizetést és még ezek utàn hàborgunk?
A viccet meg ismertem.
-
markknight
nagyúr
válasz
callmeakos
#244352
üzenetére
Hidd el jobban jársz, én már nem is veszek kb semmit PS4-hez. Van egy két fix cím, ami tudom, hogy jön majd PS5-re vagy átportolják és ennyi, várok. Így is majd tele lesz a hardverapro millió ps pro-val, az enyémet meg adhatom oda anyámnak, mert bagóért fogják árulni. Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy a Pro dashboardja és menüje kb használhatatlan amikor a Modern Warfare fut, egyszerűen annyira nem bírja már ez a gép sem, ráadásul sokkal hangosabb mint a slim.
Tudom nagy úr az unalom és minden kis új technológia felpezsdíti az otthonlétet, de ki kell várni

-
válasz
#29263560
#244338
üzenetére
Ezt inkább én kérdezném tőled, amikor a 18 ezres éves ps+ -ért fizetők háborogni és petíciózni merészelnek a kritikán aluli, konzolon brutálisan rétegjátékokért (ráadásul mindkettő ugyan ez a kategória!), mire te csak egy ultraarrogáns "örüljenek h kapnak valamit" -el intézel el... (plusz ezekszerint nem ismerős vicc sem számodra.... [link] )
(#244343) wesder a ps3 korszakban nem is volt fizetős az online... a psn+ a játékokról szólt csak és kizárólag. aztán a ps4 korszakban tették be az online-t is a paywall mögé. legalább fogalmad lenne a szolgáltatásról, aminek fizetővendégeit "ütöd"

(#244349) wesder felhőmentés is járt a szolgáltatáshoz ps3on. jogos. tehát NEM az online-ért fizettél.
(#244339) nemorino igen, az is kemény hónap volt... viszont mennyiségre jobban állt és legalább volt köztük "klasszikusabb" "konzoljáték" (fotel coop, stb)
de ha rossz is volt... az nem mentség ERRE a hónapra
(és pláne úgy h az általad is írt szétosztással mindez elkerülhető lett volna...) -
Mike
veterán
válasz
Carlos Padre
#244356
üzenetére
most is féláron vannak a season passok, de igy is 12500
-
oriic
HÁZIGAZDA
Holnap 4-kor újabb trailer jön a The Last of Us 2-höz.
Twittert nem linkelem, a hozzászólók megint idióták.

-
Mike
veterán
a Cities Skylines Major edition volt már 8k is, tehát csak ésszel pakolja el aki komolyan gondolja a városépítést
mert gondolom az alap után már ezt nem engedi megvenni, a 2 season pass pedig együtt 13k -
válasz
callmeakos
#244341
üzenetére
Erre nem lehet általános választ adni, mert játéka válogatja. Az olyan régebbi címek esetén amelyek gyengén futnak és nem kaptak pro patch-et, a teljesítményfokozó mód elég sokat tud segíteni. A többi játéknál attól függ, hogy mik a beállítási lehetőségek, van-e automatikus szuper-mintavételezés, illetve, hogy miként lőtték be a fejlesztők. Rosszabb esetben még gyengébben is futhat egy adott játék, ha túltolták a grafikai tuningot. Jobb esetben a FHD-ra állítás már önmagában is segít, a legoptimálisabb pedig mikor a játékon belül lehet választani performance és resolution mód között.
-
callmeakos
veterán
válasz
markknight
#244346
üzenetére
Hmmm jogos felvetés.
Na nem mintha nem jött volna fel hogy inkább várjak a PS5-re, de kissé most már nyugtalanító hogy telik az idő, és még mindig szinte semmit nem tudni róla. Akkor lehet tényleg várás lesz. -
markknight
nagyúr
válasz
callmeakos
#244341
üzenetére
Ha 4K-t nem akarsz, akkor felesleges ilyenkor pénzt kidobni rá. Bár azért 4K-ban elég szép az Apex Legends, mégsem veszek észre annyi különbséget mint annó vártam (a pálya folyamatosabb kiugrás előtt és a közelharcoknál nem droppol annyit a játék) sajna.
Viszont jó hír, hogy a Respawn már javában dolgozik a next-gen változaton, talán érdemesebb lenne azt és a PS5-öt megvárni.
-
hombre[EU]
nagyúr
válasz
callmeakos
#244341
üzenetére
Én úgy tudom (javítsatok ki ha tévedek),hogy azok a játékok amelyek kaptak Pro patch-et (high res) azoknál szinte nincs is teljesítmény növekedés (fps)...amelyik játék kapott Pro gépre performance módot (1080p) ott van komolyabb növekedés/stabilabb frame. A Pro elōtti játékoknál nem tudom mi a helyzet
-
callmeakos
veterán
Srácok lenne egy nagyon specifikus kérdésem.
Az van hogy elég régóta gondolkozom hogy váltok PS4 Prora, és elég tömérdek tesztet meg váléményt olvastam, de valahogy egyik sem fogalmazott egyértelműen arról, ami engem érdekel. Engem egyedül az érdekel, hogy egy FullHD HDR képes monitor mellett (LG 29WK600) mennyire szingnifikáns az FPS növekedés? Mert pl sok játékról szóló tesztet láttam, aminél a Slim is ami nekem van, natívan futtatja 60fps-el, (GT Sport, Apex Legends) és csak itt ott van észrevehető framedrop. De mi a helyzet az olyanokkal, ami már megfeküdheti a Slim gyomrát? Példaként felhoznám az AC Originst, amit a minap tettem fel, és észrevehetően szenved a gép vele. Visít a ventillátor mint állat, és az fps is alulról súrolja a 30-at, de inkább a 25-öt, sokszor olyan az egész mint egy lassított felvétel, tegnap fel is csesztem magam rajta rendesen. Persze ez optimalizáció kérdése is, de akkor is.Szóval a kérdés az hogy ez esetben megérie e, tud e annyival többet hogy megérje a felárat. Nem izgat a 4K, mert nem tervezek monitort cserélni, HDR az van, szóval ja.
-
nemorino
tag
Szerintem sem erős, de 2017. áprilishoz képest annyira nem rossz. Az volt az egyetlen hónap, amikor egyik játékot sem húztam be, nem akartam, hogy a Library-ban emlékeztessenek rá, hogy képesek voltak ezt elénk rakni. Én nem panaszkodok, mert éves szinten szerintem összességében elég korrekt, de talán az elosztás nem a legjobb, szerintem a múlt hónap mindkét játéka kiváló, ez a hónap meg meh, lehetett volna két átlagos hónapot csinálni belőle Uncharted 4 + Farming Simulator, illetve Dirt Rally 2.0 és Cities Skylines felállásban pl.
-
saelin
veterán
A farming simulator 2019 pont az a játék amit soha nem vennék meg, de így ingyen az is lehet hogy megszeretem. Videók alapján szép, részletes és egy tonna jármű és kiegészítő van hozzá. Az mondjuk kérdéses számomra, hogy ez az alap verzió mit tartalmaz és mennyi az extra fizetős content.
-
.LnB
titán
válasz
#29263560
#244325
üzenetére
De még csak nem is ez a lényeg.... Ennyi ostoba embert, az egész "szivárgás" amit a petícióban írnak, az annyi volt, hogy ResetEra-ra belinkelte egy random felhasználó azt a fake képet, azzal a szöveggel, hogy "haverom küldte (nekem)". Már ott érezhető volt, hogy ez az egész csak 5 perc hírnévért megy.. Az meg a másik szégyen, hogy ezt is minden oldal futótűzként lehozta... Mert a Dirt 2.0-s leak elég egyértelmű volt, ott a videó szivárgott ki. Azon látszott, hogy nem kamu.
-
Sordoran
addikt
válasz
Digidroid
#244323
üzenetére
Elég pofátlanság lenne ha most hirtelen változtatnának, engem kifejezetten érdekelnek ezek a címek. Ilyen az mikor egyesek nem tudják elfogadni amit kapnak, és rá akarják erőltetni másra az ízlésüket. Nem zavarna amúgy ha választani lehetne más címek közül is, vagy pluszba adnának valamit, de nehogy lecseréljék.
-
sting2
addikt
válasz
markknight
#244312
üzenetére
A Death Stranding volt az utolsó vásárlásom megjelenéskor, előtte Days Gone.
Lassan felülmúlom az eddig megszokott évi 4 - 6 cím beidegződésemet is..
-
EczkE
veterán
válasz
markknight
#244312
üzenetére
Konyvtarban elfernek.

-
Mezcal
addikt
Fallen Orderre jött 1.09-es frissítés, új kihívásokkal. Fullos karakterrel sem könnyű.
-
consono
nagyúr
válasz
markknight
#244312
üzenetére
Dettó...
-
penge111
addikt
Na továbbra is ellenálltam minden akciónak. Így már csak ennyi játék maradt a backlogomban: Final Fantasy X/X-2 HD, AC Odyssey, Nioh 2, Thronebreaker. Szerintem Odyssey lesz a következő áldozat, megnézem azokat a híres farkasokat.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Lackooo84
nagyúr
Az a vicc az egészben, hogy ebből a farming simulatorból is csak az alapverziót adják, ami ha úgy vesszük csak a fél játék.

-
penge111
addikt
Végére értem a Disgaea 5 jàtéknak. Stílusát tekintve taktikai/stratégiai JRPG. Erősen rétegjáték, sőt még a JRPG kedvelőinek is megfeküdheti a gyomrát. Az oka, hogy mint a sorozat korábbi részei itt is nagyon gyerekesek a karakterek, a párbeszédek. Viszont akinek ez emészthető, rendkívül jól fog szórakozni.
A játékban 6 fő karakter körül forog a történet, ami ugyan egyszerű, de nagyszerű. A főszereplők folyamatosan oltják egymást, gyakran a könnyem csorgott a röhögéstől egy-egy párbeszéd alatt. Nekem az összes főszereplő szimpi volt. Mindegyiknek feltárul a múltja, és jellemfejlődésen megy keresztül, a lényeg, hogy a végére egy jó kis frankó csapatot kapunk. Annak ellenére, hogy ennek a sorozatnak sosem a történet volt az erőssége, a fentiek miatt szerintem elfogadható lett.
A játék lelke a harc. Adott kis térképen kell lenyomnunk az ellenfél egységeit. A főhősökön túl rengeteg karakter közül választhatunk majd, ahogy haladunk előre a játékban. Egyetlen megkötés van, hogy adott térképen csak max 10 karaktert tudunk a rengeteg felfogadott közül megidézni. Természetesen a harcok alatt fejlődni fogunk. De nemcsak szinteket lépünk, hanem minél többet használunk egy fegyvert, vagy skillt az is fejlődni fog. Így nem csak a szokásos értékeink (hp, mana, int, hit rating stb.) fognak fejlődni, hanem egyre változatosabb skilleket, varázslatokat tudunk elsajátitani.
A játék grandiózus tartalommal rendelkezik. A fő szálat 50 óra alatt fejeztem be, ekkor lvk 110-115 körül voltak a karakterek. A jàtékban felfedezett dolgok összesen a 10%-ot nem érték el. A max lvl. 9999! Irgalmatlan mennyiségű skill, varázslat sajátitható el. Mindegyiknek külön videóbetétes animációja van, amik természetesen elnyomhatóak. Maga a játék nem annyira nehéz, de azért igényel bőven taktikázást. A mellék küldik között van pár baromi keményre sikerült példány is.
A játékban a szokásos fegyver, páncél, alkimia boltokon túl rengeteg más is van. Teljesség igénye nélkül: skillfejlesztési lehetőség, korrupt szenátus, ahol különféle bónuszokat szavaztathatunk meg. Itemworld: akár sokszáz szintes világ, ahol minél messzebbre jutunk annál erősebb lesz az adott tárgy. Börtön, ahol magunk mellé tudjuk állítani a rabokat. Rengeteg mellékküldetés, amik gyakran újabb megnyitható karaktereket, skilleket adnak sikeres teljesítés után. Különböző osztagokat hozhatunk létre, az osztag tagjai bónuszokat kapnak. Lehet szakácskodni, tárgyakról a spéci tulajdonságokat leszedni, erősíteni, áthelyezni. Ez csak a töredéke, ami eszembe jutott.
Szerintem még lazán 100-200 órát beleficcenthet valaki, ha mindent látni akar. Egy darabig még fent hagyom, mert egy egy map 20-30 perc alatt kipörgethető.
Azért említsük meg a negatívumokat is: az angol szinkron nevetséges, szerencsére ez orvosolhatò, mert a japán baromi jó lett. A skillek, varázslatok animációja változó minőségű. A grafika ugyan a széria legjobbja, de ez még mindig elmarad a jelenlegi színvonaltól. Néha nehézkes az irányítás, de csak ahol sok magaslati pont van az adott térképen. A fenti gyengeségeket leszámítva szerintem az egyik legjobb, legtartalmasabb taktikai jrpgk egyike. De ha néztek róla videót [link], lerí róla, hogy ez a rétegjátékok rétegjátéka.
Új hozzászólás
- PlayStation Portal , garanciás , üvegfólia + ajándék Venom tok
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB digital garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Xbox Series S 512 GB
- Ps5 Slim digital hibátlan full dobozos!
- HP omen 17-w131ng bontva
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 128GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3985, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bontatlan Oriflame Love Potion parfüm eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


csak h ragaszkodjunk 1:1-ben a példához




